19. května 2024 08:44

Denisa Nesvačilová vysvětlila, jak uspět v showbyznysu: Buďte sama sebou, říká

Denisa Nesvačilová radí jak na krásné fotky a jak uspět v šoubyznysu

Jedna z nejpůvabnějších českých hereček Denisa Nesvačilová (32) popsala, jak uspět v tvrdém světě showbyznysu. Základním kamenem je autenticita.

Herečce Denise Nesvačilové se v pracovním životě velmi daří a kromě herectví si před časem vyzkoušela také roli modelky. Objevila se na odvážných snímcích v časopisu Playboy, pro který zapózovala, ač se k tomu původně neměla. Hvězdu seriálu ZOO jsme potkali na slavnostní večeři magazínu Playboy, kde poradila, jak na krásné fotky i jak uspět v showbyznysu.

V luxusním pražském Boccaccio Baru se uskutečnila Playboy večeře, na které nechyběly hvězdy z Česka i Slovenska. Jednalo se o setkání poroty pro následující ročník Hledáme Playmate. Historicky první vítězkou této soutěže se v roce 2022 stala ring girl Denisa Gudelj z Prahy.

Denisa poradila, jak si poradit při vytváření dokonalé fotky

V porotě usedla také herečka Denisa Nesvačilová, která v minulosti také zapózovala na titulní stránce Playboye a předvedla tak svou krásu i charisma. Jaký je její trik na úchvatné fotografie? „Přiznám se, že já to kouzlo neznám, ale také jsem ho zažila. Myslím si, že je to především v rukách toho celého týmu, v rukách fotografa či fotografky,“ vysvětlila otevřeně Denisa Nesvačilová.

„I já jsem si myslela, právě proto jsem herečkou, že můžu ty své dary používat jen takzvaně v pohybu. Nechápala jsem, jak to dostaneme na jeden obrázek, ale dostali jsme. Myslím si tedy, že je to opravdu o tom fotografovi. Aby s vámi uměl pracovat a abyste se cítili tak, jak máte a chcete vypadat na té výsledné fotografii,“ dodala s tím, že je to stejné jako s talentem. Říká se, že talent je neuchopitelná věc, kterou nikdo neumí pojmenovat, ale každý pozná, když ho někdo nemá.

A co by ona jako úspěšná a talentovaná herečka poradila někomu, kdo chce ve světě showbyznysu také uspět? „Doporučila bych být vždy sama sebou. Na nic si nehrát. Nedělat ze sebe něco, co jsme viděli u někoho jiného, protože to nikdy nefunguje. Autenticita je lék na všechno. Když si dovolíte být autentičtí, tak to znamená, že se máte rádi takoví, jací jste, že jste ušli nějakou cestu a to, když je člověk sám se sebou spokojený, je poté velmi vidět,“ dodala sympatická herečka.

Denisa Nesvačilová promluvila také o mužích: