23. června 2024 23:34

Vítězkou castingu Hledáme Playmate 2024 je osmnáctiletá studentka Sandra Taškovičová

Ve středu 19. června proběhlo velkolepé grand finale castingu Hledáme Playmate v pražském Boccaccio Baru. Odborná porota vybrala osmnáctiletou studentku z Košic Sandru Taškovičovou, která nafotí titulní stranu a Playmate pictorial, a stane se tak hvězdou říjnového vydání Playboy magazínu. „Nečekala jsem výhru. V první moment jsem byla zaskočená. Vůbec jsem si neuvědomovala, že jsem vyhrála právě já. Nicméně se těším na focení a vše nové, co mi výhra přinese,“ dodala Sandra.

V porotě zasedla Playmate Lady Dee, Playmate Marie Langerová, Playmate Angii, generální ředitel AŽD Ing. Zdeněk Chrdle, Jáno Bulka – zakladatel castingu Hledáme Playmate, herec Honza Kopečný, fotograf Miro Šmajda, cover star 12/2018 Eva Decastelo, cover star 1/2024 Julie Hojdyszová, cover star 7/2021 DJ Lucca, filmový producent Patrik Kettner, fotograf Petr Mihle, Eliška Škubalová – obchodní ředitelka Grand Hotel Bohemia Prague, Ing. Lukáš Kadlčík z JetBee Czech s.r.o., Aneta Pultarová z Yummy Bunny, Milan Kapec z Playpress s.r.o., Nikol Hofmann Veselá z Hot Peppers Prague a vítězka ročníku 2022 Playmate Denisa Gudelj. „Letošní ročník byl podle mého názoru velmi silný a rozmanitý. Každá z dívek byla jedinečná a překvapilo mě, jaká skvělá sestava se sešla, ke každé finalistce jsem si během castingu vybudovala moc krásný vztah, bohužel Playmate se mohla stát pouze jedna jediná a já sama jsem do poslední chvíle nevěděla, které mám dát svůj hlas. Bylo to opravdu těžké rozhodování. Nicméně s volbou letošní Playmate jsem moc spokojená. Jsem si jistá, že mezi nás přinese mladou, spontánní a přirozenou energii, což je mi velmi sympatické,“ dodala Denisa.

Program večera byl bohatý. Večerem provázela Playmate Denisa Gudelj a Karel Kašák. Zazněly tam čerstvé hity slovenských zpěváků Yaela a Tiana Moona, v jejichž videoklipech hraje kráska z titulní strany lednového Playboye Julie Hojdyszová. Julie se také proslavila druhým místem ve slovenské reality show Růže pre nevestu. Vystoupil i nadějný talent Simon Opp se svou skladbou „Chains”. Zlatým hřebem večera bylo bezpochyby vystoupení Olgy Lounové, která v rámci módní show finalistek zazpívala svůj letní hit „Hombayero“. Tato skladba vznikla ve studiu renomovaného producenta a držitele Grammy Trevora Muzzy v Los Angeles a skladatelky Aleeny Gibson. „S producentem, jehož jméno je Trevor Muzzy, jsem spolupracovala na celém albu. Trevor je známý svou mnohaletou spoluprací s umělci, jako jsou například Lady Gaga (CD Born this way), Nicki Minaj (Starship), Jennifer Lopez (On the floor) či Alejandro Sanz,“ doplnila Olga.

Vítězku dopraví na francouzskou Riviéru soukromý tryskáč. Focení proběhne pod taktovkou fotografa a zpěváka Mira Šmajdy, který pochází taktéž z Košic. „S každou z osmi finalistek bych si dokázal představit povedené focení, každá má určitě svoji osobitost. Vítězka Sandra je pro mě typ, který sedí vizuálne ideálně do prostředí francouzské Riviéry. Na focení se opravdu těším, protože vím, že ze spojení atmosféry azurového pobřeží, Sandřiny přirozenosti a zatím neokřesané tajemné svůdnosti a ženskosti vytvoříme opravdu něco esteticky jedinečného,“ dodal Miro. Playboy, to jsou krásné ženy a legendární večírky.

Playboy, to jsou krásné ženy a legendární večírky.