Playmate a pictorialy říjnového vydání

22. září 2022 20:22

V čísle 10/22 vás potěší...

Dokonalost sama...

Objektem úvodního pictorialu je BÁRA, která propadla golfu. Opálená a vysportovaná kráska zvolila kombinaci hry s nejmenším míčkem a opalováním na hřišti v Berouně, obě činnosti pak prokládala užíváním si zázemí luxusního rezortu. Při všech činnostech vypadala dokonale, takže slovo dalo slovo a pictorial je na světě.

Lom, vrtná souprava a ladné ženské křivky...

Na první pohled se může jednat o zběsilou kombinaci, ale když se pictorialu, ve kterém se premiérově představila dvojice českých Playmate KAROLÍNA HUVAROVÁ a KRISTÝNA TÁBORSKÁ, ujali producent Ján Bulka s fotografkou Alžbětou Jungrovou, byl úspěch předem zaručen. Fitness a kondiční trenérka Karolína představila své dokonalé tělo včetně úchvatných sedacích partií poprvé před dvěma lety a nabídku s pořadovým číslem dvě přijala prakticky okamžitě. Kristýnu totiž považuje za krásnou ženu, a co je nejdůležitější, člověk se s ní opravdu ani na chvíli nenudí. Navíc mohla s matkou dvou synů probrat, jak se udržovat v takové formě, aby po ní Playboy zatoužil hned čtyřikrát. Kristýna, která naposled oslovila své fanoušky titulní stranou loni, se o své zkušenosti ráda podělila. Obě půvabné mladé dámy pak neměly sebemenší problém s celodenním focením, s postupem času stále více se rozpalujícím se pískem ani vrtnou soupravou Tescar, kterou zapůjčila společnost Intermarket. Po ukončení náročné akce pak mohli všichni zúčastnění konstatovat, že hodně dobrá věc se podařila.

Krása těla i duše...

Půvabné VIESTĚ je dvaatřicet, narodila se na Ukrajině a jejím snem bylo stát se modelkou. Má ráda Playboy a přírodu, proto focení pictorialu na zahradě hodnotí jako úžasné. Co se života modelky týče, ráda cestuje, potkává nové lidi a nemá sebemenší problém s tím, podělit se o krásu svého těla i duše prostřednictvím objektivu.