9. června 2022 20:02

Kristýna Hrušínská: „Ráda si užívám klidu“

Po Sharon Stone, Halle Berry, Kelly Brook a Lindsay Lohan se objektem pictorialu Playboye stala opět herečka. Nejslavnější pánský magazín tentokrát oslovil pokračovatelku jedné z nejúspěšnějších českých hereckých dynastií. Rozhovor se odehrál po návratu Kristýny z Říma a jeho součástí byl i synek Vojta.

Playboy: Jak bylo ve věčném městě, do kterého vedou všechny cesty?
Hrušínská:
Krásně, slunečno…

Playboy: Hezky je i v Česku...
Hrušínská:
To je, ale kdybych byla ty dny v Čechách, užiju si sluníčko v Čechách, ale já byla v Římě, tak jsem si ho užívala v Římě. Kávičky, vínečko a tak…

Playboy: Jela jste pracovně, nebo se odreagovat?
Hrušínská:
Jenom jsme si vyrazili s manželem na výlet. A dopadlo to dobře. Jsme ve zdraví zpátky.

Playboy: Co říkáte z pozice bývalé turistické průvodkyně mému názoru, že než člověk vyrazí do města jako Řím nebo Praha, měl by přečíst stovky stránek nebo v destinaci pobývat měsíc. Vždycky jsem byl totiž nervózní z průvodců, kteří mě hnali od jedné památky k druhé.
Hrušínská:
Nemám to ráda. Mnohem raději si sednu k jedné památce, dám si kafíčko a sleduji cvrkot a nasávám atmosféru… Baťůžek, tenisky a dvacetikilometrový poklus po památkách, to mi opravdu nic neříká. Musím si to užít v klidu.

Playboy: Italské kolegyně asi mají tu nevýhodu, že nemůžou všechno hodit na Cimrmana, jako jste to dělala vy v čase vašeho „průvodcování“.
Hrušínská:
To ano, ne každá země má takovou osobnost...

Playboy: Co kdyby se vás některý z turistů přeptal na osobu Cimrmana, na kterého jste se odvolávala?
Hrušínská:
Řekla bych jim, že se jedná o všeuměla, nedoceněného a bohužel ve světě neznámého českého génia.

Playboy: Jaký máte pocit z pictorialu?
Hrušínská:
Moc se mi to líbilo, jsem nadšená, mám radost, že jsem na focení přistoupila.

Playboy: Váhala jste?
Hrušínská:
Vůbec ne, nápadem oslovit mě s focením do Playboye jsem byla polichocena, potěšilo mě to.

Playboy: V jednom rozhovoru jste řekla, že by se průvodce neměl bát nebo stydět povídat před lidmi. Herečka by se asi pro změnu neměla stydět svléknout před objektivem nebo kamerou.
Hrušínská:
Určitě by se průvodce neměl stydět něco říkat před lidmi. To by z toho výkladu asi moc neměli. A s tím svlékáním před kamerou je to asi podobné. Jen by asi bylo dobré, kdyby byla nahota ve filmu nějak opodstatněná.

Playboy: Není svlékání se před kamerou docela zrádné? Sharon Stone je nepochybně vynikající herečka, nicméně takřka každý si ji v první řadě vybaví jako vražedkyni, která ve filmu Základní instinkt ukázala na sekundu nejintimnější partie.
Hrušínská:
No vidíte, a já si ji jako první vybavím ve filmu Rychlejší než smrt. Každopádně, pokud si ji diváci pamatují hlavně díky scéně, kdy si dá nožku přes nožku, znamená to, že ji zahrála dobře. V podstatě nebylo nic moc vidět a zároveň to bylo provokující.

Playboy: Tento měsíc jde to kin film Pánský klub, který se odehrává na terapii pro sexuálně závislé…
Hrušínská:
Je to o chlapcích, kteří jsou závislí na sexu, rozhodnou se, každý z jiného důvodu, pro léčbu. Hraju terapeutku, nepříliš zkušenou mladou ženu, která svoji první terapii až tak moc dobře nezvládá. Nakonec se jí to vymkne z rukou a zkušení muži ji svými názory převálcují.

Playboy: Jak řešit sexuální závislost?
Hrušínská:
To vám bohužel neporadím, nejsem psycholožka. Tu ve filmu jenom hraju. A jako herečka jsem plně důvěřovala scénáři. Jde hlavně o to, že se jedná o zábavný film, který by neměl ani tak radit, jako spíš pobavit.