6. října 2022 14:08

Playmate se vypořádaly s vrtnou soupravou s grácií a noblesou

Vůbec poprvé v historii Playboye v Česku se před objektivem Alžběty Jungrové sešly dvě Playmate, stalo se tak za účelem „zkrocení“ vrtné soupravy společnosti Tescar. Karolína Huvarová ani Kristýna Táborská neměly se společným pictorialem sebemenší problém a vedly si nadmíru zdatně.

Vše pod kontrolou

V případě Kristýny se jedná o třetí pictorial, poprvé se stala Playmate v roce 2013, další následoval po osmi letech. V pauze mezi pictorialy rozhodně nezahálela, neboť se stala matkou dvou kluků. „Jsem na mateřské dovolené a jedná se o práci skoro na čtyřiadvacet hodin denně po dobu sedmi dnů v týdnu. Rozhodla jsem se mít všechno pod kontrolou, nemám proto hospodyni, chůvu. Nějak mi nezbývá čas na nudu. Občas jsem ráda, když se svalím večer do postele,“ konstatovala u příležitosti realizace druhého pictorialu.

Ač to tak při pohledu na Kristýnu vůbec nevypadá, její oblíbenou činností je vaření, skoro každý den je tak na stole teplá večeře. „Zkoušela jsem svíčkovou, docela se povedla. Ale vsadila bych na jistotu v podobě guláše a vepřových výpečků se špenátem a knedlíkem,“ odpovídá na otázku ohledně demonstrace vlastního kulinářského umění. Dokonalou postavu si udržuje, přestože v rozumné míře konzumuje prakticky cokoli, omezuje pouze čokoládu a zcela se vyhýbá uměle slazeným limonádám. Nedrží dietu, ke cvičení se dostane jednou týdně. Jak ovšem přiznává, za svůj vzhled vděčí v nemalé míře genetice, zároveň však, že dokonalé postavě je potřeba jít naproti.

Ďábel je skryt v detailu

Vedle Kristýny se s vrtnou soupravou a stále více rozpáleným pískem zdatně popasovala rovněž Karolína, jinak známá fitness trenérka a historicky první kondiční trenérka amerického hokejového celku Carolina Thunderbirds, která své svěřence dokonce několik zápasů koučovala. „Moje výhoda spočívala v tom, že jsem žena. Kluci proto makali, aby nedali najevo sebemenší známku slabosti,“ říká.

Univerzální odpověď na otázku, zdali má ráda věci pod absolutní kontrolou, nebo se raději nechá vést a zlehka koriguje směr, podle Karolíny neexistuje, každá situace totiž v jejím případě vyžaduje vlastní řešení. „Každopádně chci vždy vědět, do čeho jdu, a pokud už do něčeho jdu, snažím se být v maximální možné míře připravená. Zastávám totiž názor, že ďábel je skryt v detailu a na první pohled drobná nedotaženost může poškodit práci celého týmu. Platí to jak při focení, tak ve sportu.“

Karolína nemá problém s kompromisy, ví ovšem, co chce, a kde naopak začíná nechtěný prostor. „Proto bych nešla do ničeho, co je v rozporu s mým přesvědčením a životní vizí. Určitě nejsem za všech okolností hodná dívenka.“ Jedinců, kteří na její adresu pronášejí rádoby vtipné poznámky, kterým se smějí pouze oni sami, je jí líto. Pokud za ní ovšem přijde někdo s prosbou o podepsání Playboye s jejím pictorialem a dodá, že to Karolíně bez šatů moc sluší, ráda tak učiní. Nemá totiž vůbec nic proti mužům s dobrým vkusem.