28. července 2023 09:22
Komerční sdělení , Eva Pospíšilová

Thermes Marins de Saint Malo: Návrat k tradici – mýdla s přesahem

Mýdla se objevují v historických pramenech i nálezech přibližně od třetího tisíciletí před naším letopočtem. Byla využívána jako prostředek k hojení ran. Značka Thermes Marins de Saint Malo přichází s novinkami, díky kterým bude vaše pleť vypadat dokonale.

Rozhodně nečekejte, že by v portfoliu prestižní francouzské značky bylo možné najít obyčejné mýdlo, které vám z těla pouze odstraní nečistoty. Díky celkovému nastavení a filozofii značky je zřejmé, že mýdlo rozhodně nebude jen čisticí podpůrný přípravek. Naopak, pevná mýdla značky Thermes Marins de Saint Malo jsou obohacená o spoustu látek, které skvěle působí na zdraví pokožky, její pevnost a v neposlední řadě se díky nim regeneruje pokožka těla, na kterou je přípravek aplikován.

Mýdlo se obecně vyrábí procesem zmýdelňování nebo saponifikace přírodních tuků. U Thermes Marins de Saint Malo je po celém procesu výsledná látka obohacena o množství výtažků, které pozitivně působí na pleť.

Při použití mýdla je doporučováno pokožku masírovat krouživými pohyby po dobu devadesáti sekund, následně vzniklou bohatou pěnu smýt. Pokud jsou v mýdlu obsažena zrníčka či jiné pevné látky, dochází k exfoliaci odumřelé pokožky.

Mýdla Thermes Marins de Saint Malo jsou velmi jemně parfémovaná a oplývají mimořádným spojením pozitivních účinků na pleť. Rozhodně můžeme doporučit návrat od průmyslově produkovaných sprchových gelů k dokonalým přípravkům našich předků, kteří dobře znali přínos mýdla pro jejich zdraví i tělesnou krásu.

Pro léto s dokonale očištěnou pokožkou:

Krémové mýdlo s řasami | 535 Kč
Mýdlo obohacené o výtažek z řas Laminaria s tóny verbeny příjemně čistí pokožku a zanechává ji svěže vonící.

Exfoliační mýdlo s řasami | 495 Kč
Mýdlo s originálním tvarem a zeštíhlujícím komplexem obsahuje částečky řas, které pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky. Zároveň je ve tvaru stimulačního masážního kartáče, takže jeho použitím dochází k prokrvení a cirkulaci lymfy – tedy přináší odstranění celulitidy v problematických partiích.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz