25. června 2020 21:25

Dobré rady nad zlato

Stejně jako u soulože v různých polohách, platí i pro orální uspokojení slova režiséra Woodyho Allena o tom, že sex je jako bridž a pokud nemáte dobrého partnera, měli byste mít dobrou ruku.

Uspokojování ústy, pro které se vžil v případě, koná li takto dáma, název kouření, patří mezi nejčastěji provozované sexuální praktiky. Proto se mi zdají být statistiky, podle kterých se věnuje tomuto způsobu zaručeného uspokojení pouze 50 procent českých párů, hodně při zdi. I v tomto případě pak platí, že opakování je matkou moudrosti a dobrá rada nad zlato.

Sázka na touhu

Vzhledem k tomu, že ejakulace je prakticky jistá, je nezbytné nechat cestu k jejímu dosažení zcela na partnerce. Její rty a ústa musí pracovat na základě vlastní touhy, nikoli našich proseb až škemrání mnohdy balancujícího na hraně citového vydírání. Pravda, i tímto způsobem lze uspět, nicméně pohled na partnerčinu tvář oznamující: tak teda pojď, ať už to mám za sebou, vypovídá předem o výsledku.

Žádná srovnání

V okamžiku, kdy chcete říci něco ve smyslu: bylo to dobré, ale bejvalka to uměla přece jen líp, si právem koledujete o maximální a dlouhodobé vytížení vlastní ruky. Ani pochvala jako: bylo to mnohem lepší než s Petrou, Bárou, Lenkou, Anetou, Monikou, Mary…, nemusí padnout na úrodnou půdu. Nicméně, ženy jsou rády klamány, takže když už komentář, tak nejlépe něco ve smyslu: Takovou, jako jsi ty, nikdy nenajdu.

Ruce v klidu

Ve filmech pro dospělé, ve kterých zabírá orální sex nemalou část děje, je častá scéna, kdy ústa a krční páteř dámy pracují na plný výkon, muž přesto pomocí ruky na partnerčině hlavě či krku zvyšuje frekvenci. Byť vám to dotyčná mnohdy neřekne, vězte, že jí tato vaše aktivita způsobuje ve většině případů pramálo potěšení. Nechte proto ruce v klidu.

Žádné příkazy

Někdy to jde ztuha, leč zkuste pro to učinit maximum. V okamžiku, kdy začnete partnerku dirigovat ve smyslu: rychleji, hlouběji, lízej, méně zubů, víc jazyka, totiž hrozí reálné riziko, že vaše drahá polovička začne akci vnímat nikoli jako aktivitu přinášející oběma stranám slast a uspokojení, ale jako vztah mezi šéfem a vykonavatelem jeho vůle. A sami nejlépe víme, jak to dopadá, když něco děláme víceméně z povinnosti.

Vrněti blahem

Předchozí odstavec se však ani zdaleka nerovná totální verbální pasivitě. Zkuste si představit sami sebe v roli intenzivně lízajícího, na svou techniku patřičně hrdého jedince, kterého čekání na alespoň minimální odezvu vede k snaze nahmatat partnerčin tep. Mnohé sice napoví ztopořený penis a ejakulaci nelze na rozdíl od orgasmu nahrát, to však neznamená, že bychom se měli zdržet výrazů jako nádhera, jsi božská, děláš to fantasticky. Nebo alespoň zlehka sténat, případně hladit milovanou bytost na krku, ramenou…

Čistota celé zdraví

O tom žádná! Na druhou stranu ovšem patří orální sex do kategorie spontánních aktivit a sprcha není vždy po ruce. V takovém případě, nejsme-li zrovna v parném létě oděni do kožených kalhot, je potřeba nechat veškerou očistu intimních partií na partnerce. Není od věci vědět, že nemalé procento dívek si zakládá na účesu, vyžadovat proto sex pod tekoucí sprchou je sice hygienické, sexy, leč zároveň nepraktické.

Dohoda o závěru

Před vypuknutím akce je nezbytné ujasnit si strategii posledního dějství. Vedle dívek a žen razících krédo: Ani kapka nazmar, existují i takové, které sperma v ústech, či snad dokonce jeho pozření, upřímně děsí. Partnerka má právo veta, její snaha vyhovět za každou cenu našemu naléhání může skončit reakcí v podobě vyprázdnění žaludku.

Sex je náš

A měl by dělat dobře oběma. Proto nesmíme zapomínat na to, že orální sex může probudit v partnerce touhu a proto právem očekává z naší strany odvetná opatření. Reakce ve smyslu: Je mi dobře, a o tom to je, a nějak si pomoz, bývá začátkem konce.