31. března 2020 22:50

Vy pomáháte nám, my pomáháme vám

Proč jsem se do toho pustil? Inspirovaly mě Spojené státy, kde jsem dlouhou dobu žil. V těžkých chvílích se jejich lidé dokáží neuvěřitelně semknout, vzájemně si pomáhat a podporovat se. Záchranáři, policisté a hasiči jsou pro ně hrdinové v „první linii“, které podporují třeba tím, že jim něco uvaří. Pojďme tuto tradici rozjet i v České republice, a to nejen teď, ve stavu nouze.

Zkusme jako národ táhnout za jeden provaz a pojďme porazit toho neviditelného nepřítele, co nás všechny ohrožuje. Vyzývám a prosím proto všechny restaurační zařízení včetně producentů a dodavatelů surovin, kteří ještě fungují a mají volné kapacity i možnosti podpořit složky Integrovaného záchranného systému (IZS) jídlem zdarma, aby se připojili k projektu #nekaslemenavas. Všichni to teď máme a budeme mít těžké, ale finanční ztráty překonáme. Teď nejde o peníze, teď jde o životy nás všech! Řiďte se srdcem a tím co si myslíte, že je skutečně správné. Zdeněk Střížek

Co děláme? Vaříme hrdinům v první linii. Každý den pro záchranáře, policisty a hasiče zapojené restaurace po celém Česku připravují stovky obědů nebo večeří. Jak to děláme? Nabídli jsme složkám IZS v okolí jídlo zdarma a domluvili se na pravidelných dodávkách. Můžete se zapojit i vy! Kdo se zapojí do naší výzvy, získá nálepku. Podle ní všichni poznají, že podporujete naše hrdiny vlastními činy, nejen slovy. Připojte se k hrdinům i vy!

Se Zedem jsme se spojili i my a ke každému jídlu dostanete v Bejzmentu na Smíchově číslo časopisu Playboy zdarma!