Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

People

Vy pomáháte nám, my pomáháme vám

Vydáno: 31.03.2020
Proč jsem se do toho pustil? Inspirovaly mě Spojené státy, kde jsem dlouhou dobu žil. V těžkých chvílích se jejich lidé dokáží neuvěřitelně semknout, vzájemně si pomáhat a podporovat se. Záchranáři, policisté a hasiči jsou pro ně hrdinové v „první linii“, které podporují třeba tím, že jim něco uvaří. Pojďme tuto tradici rozjet i v České republice, a to nejen teď, ve stavu nouze.
#nekaslemenavas
#nekaslemenavas

Zkusme jako národ táhnout za jeden provaz a pojďme porazit toho neviditelného nepřítele, co nás všechny ohrožuje. Vyzývám a prosím proto všechny restaurační zařízení včetně producentů a dodavatelů surovin, kteří ještě fungují a mají volné kapacity i možnosti podpořit složky Integrovaného záchranného systému (IZS) jídlem zdarma, aby se připojili k projektu #nekaslemenavas.

Všichni to teď máme a budeme mít těžké, ale finanční ztráty překonáme. Teď nejde o peníze, teď jde o životy nás všech! Řiďte se srdcem a tím co si myslíte, že je skutečně správné.

Zdeněk Střížek

Zdeněk Střížek, alias Zed, je majitel a šéfkuchař Bejzmentu, jedné z nejstarších burgráren v Česku. Současně je pořadatelem Burgerfestu, největšího festivalu svého druhu v Evropě. V minulosti šéfoval kuchyni Hard Rock Cafe.
Autor: Michael Tomeš Zdeněk Střížek, alias Zed, je majitel a šéfkuchař Bejzmentu, jedné z nejstarších burgráren v Česku. Současně je pořadatelem Burgerfestu, největšího festivalu svého druhu v Evropě. V minulosti šéfoval kuchyni Hard Rock Cafe.

Co děláme? 
Vaříme hrdinům v první linii. Každý den pro záchranáře, policisty a hasiče zapojené restaurace po celém Česku připravují stovky obědů nebo večeří.
Jak to děláme? 
Nabídli jsme složkám IZS v okolí jídlo zdarma a domluvili se na pravidelných dodávkách. 
Můžete se zapojit i vy! 
Kdo se zapojí do naší výzvy, získá nálepku. Podle ní všichni poznají, že podporujete naše hrdiny vlastními činy, nejen slovy. Připojte se k hrdinům i vy!

Se Zedem jsme se spojili i my a ke každému jídlu dostanete v Bejzmentu na Smíchově číslo časopisu Playboy zdarma! 

Související témata: #nekaslemenavas