14. listopadu 2018 18:20

Od Katy Perry po Christinu Aguileru

Už v sedmnáctém století bylo anglickému knězi a historikovi Thomasi Fullerovi jasné, že „ženská prsa nejsou určena Bohem pro nemluvňata, ale pro ústa mužů“. S tímto zjištěním jsou nepochybně srozuměni rovněž kolegové z ruského Playboye, kteří vybrali deset nej...

  1. KATY PERRY | 1984, USA Nejhezčími prsy z řad celebrit se podle ruských playboyů pyšní americká zpěvačka, textařka a hudebnice Katy Perry, které se podařilo vedle Michaela Jacksona jako jediné interpretce popmusic umístit pět hitparádových jedniček na jediné album One of the Boys. Na konci října oslavila Katy Perry narozeniny po boku svého partnera Orlanda Blooma, se kterým se měla před časem rozejít, což vyvolalo spekulace o případném partnerském comebacku.
  2. BRITNEY SPEARS | 1981, USA Jak dokazují aktuální fotografie svého času nejslavnější panny USA, která se před víc než deseti lety totálně psychicky i fyzicky sesypala, aby pak oslavila skvostný nejen hudební comeback, nemá její tělo, včetně vyvinuté horní části, chybu.
  3. TONI BRAXTON | 1967, USA Interpretka megahitu Un-Break My Heart z roku 1993 a držitelka šesti cen Grammy je nezpochybnitelným důkazem toho, že i dámy po padesátce toho mohou hodně nabídnout.
  4. NICOLE SCHERZINGER | 1978, USA Svého času největší hvězda úspěšné dívčí kapely Pussycat Dolls. Rodačka z Havaje randila delší čas s dnes už pětinásobným mistrem světa v závodech formule 1 Lewisem Hamiltonem. Před třemi lety se pár rozešel a na řadu přišel loňský vítěz tenisového Turnaje mistrů, o dvanáct let mladší Bulhar Grigor Dimitrov. I tento vztah je však už minulostí.
  5. NICKI MINAJ | 1982, Trinidad První umělkyně, jejíchž sedm skladeb debutového alba Pink Friday (2010) proniklo ve stejný čas do hitparády Billboard Hot 100. Na počátku listopadu si z vyhlášení cen MTV European Music odnesla vítězství v kategoriích Hip Hop a Nejlepší vzhled. Má vlastní řadu parfémů, asi za pět dolarů pak pořídíte láhev jejího vína MYX Fusions.
  6. BEYONCÉ | 1981, USA Pravidelná účastnice nejrůznějších anket o nejkrásnější ženu světa má na svém kontě 53 nominací na cenu Grammy, přičemž ve 20 případech nominaci proměnila ve vítězství. Na zpěvačku v 90. letech minulého století lehce nadprůměrné dívčí kapely Destiny’s Child hodně slušná práce.
  7. TOVE LO | 1987, Švédsko Konečně se dostalo na Evropu. Podle hudebních publicistů je švédská zpěvačka nejlepším skandinávským zbožím od času kapel ABBA a Roxette. Loni se Tove Lo dokonce nechala zvěčnit nepříliš oděna na stránkách Playboye. Jen tak dál!
  8. SELENA GOMEZ | 1992, USA Jak jsme už informovali, musela se mladičká Američanka smířit s tím, že ji na pozici nejvlivnější osoby na instagramu vystřídal Cristiano Ronaldo. To však ani v sebemenším nemění nic na jejím šarmu a smyslnosti.
  9. RITA ORA | 1990, Anglie Kráska kosovsko-albánského původu si v letech 2015–2018 zahrála nejdřív v romanticko-erotickém příběhu Padesát odstínů šedi, pak přišly na řadu temnota a svoboda. Ještě předtím nahrála za účasti borců jako Drake či Kanye West své první a zatím poslední studiové album.
  10. CHRISTINA AGUILERA | 1980, USA Zpěvačka, občasná herečka a velká bojovnice proti AIDS patří do kategorie žen, které budou díky svým ladným křivkám a zaoblením na správných místech vypadat sexy i v pytli od brambor či cementu. A k tomu ten hlas.