19. listopadu 2021 16:55

Sezona společenských akcí je tady. Jak na to, aby partnerka na parketu zářila?

Je jasné, že na parketu a ve společnosti chce být každá žena krásná. S vámi se jí to snadno podaří, protože budete vědět, jaké pomocníky přizvat.

Podle odborníků je důležité, abyste před samotnou akcí oba zvolnili a věnovali čas relaxaci. Právě stres se negativně propisuje do tváří všech, takže je dobré v období před samotným večírkem zajít na relaxační masáž, následně si partnerka může dopřát uvolňující a detoxikační masku. Několik dní před večírkem je také vhodné nejíst nadýmavé potraviny, nepít alkohol a vyhnout se přemíře cukrů. Ta vše se projeví na celkové pohodě a také kvalitě pleti.

Plesové šaty pomozte vybrat partnerce takové, aby se v nich cítila jako princezna. Dávno neplatí, že žena po třicítce nesmí ukazovat nohy či paže, protože je to – nevhodné. Není. Pokud se o sebe stará dlouhodobě, není důvod nepochlubit se dekoltem, či dlouhýma pevnýma nohama. Důležitější než na moralizující pravidla, je dbát na její pocit a dress code na pozvánce. Ten si nastudujte, než začnete volit tu správnou róbu.

NÁŠ TIP: Kosmetická řada Fermeté od značky Orlane z vaší partnerky udělá krásku bez jediné vrásky. Díky inovativním produktům Orlane budete oba hvězdami večírků.

Fermeté Thermo Active Sérum 30 ml / 5090 Kč Tajemství tohoto séra tkví ve využití zahřívacího efektu, který pomáhá zvednout kontury ochablé pleti. Produkce kolagenu pak obnovuje mladistvý vzhled pleti. Sérum podporuje tvorbu a stahování vláken kolagenu, modeluje jednotlivé obličejové partie a tím tvaruje kontury obličeje. A ve finále čistí a rozzáří pokožku. Sérum je obohaceno o turmalínový extrakt, který pleť zahřívá a tím zvyšuje produkci nového kolagenu. Další jeho složka – žitný extrakt – zvětšuje buňky produkující kolagen. Za rozjasněním a rozzářením rysů pak stojí čisticí extrakt ze zeleného čaje. Extrakt z ovsa vytváří na pokožce příjemný liftingový film, díky kterému jsou výsledky okamžitě patrné. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer pod obvyklý pleťový krém. Při aplikaci se vyhněte konturám očí a rtů.

Fermeté Sérum Krk a dekolt 50 ml / 2490 Kč Speciálně pro péči o tuto velmi jemnou a citlivou oblast bylo vyvinuto zpevňující sérum na krk a dekolt. Je účinným pomocníkem v boji proti ochabování tkání a vyhlazuje povrch kůže. Dokáže ochránit proti volným radikálům, stimulovat buněčnou energii, ale také regeneruje, zjemňuje a hydratuje. Působí totiž až do hloubky tkáně, a to díky svému unikátnímu zahřívacímu efektu pro termální remodelaci. Struktura vaší pleti se stane hutnější a kontury obličeje zřetelně pevnější. Sérum na zpevnění krku a dekoltu obsahuje komplex Fermness® pro posílení, vypnutí a vyhlazení pleti. Čistícího efektu dosahuje pomocí zeleného čaje a kofeinu. Použití: V tenké vrstvě aplikujte pod krém ráno a večer. Pomalými a jemnými pohyby sérum zapracujte do pokožky. Pohyb provádějte od dekoltu a postupujte směrem nahoru k bradě.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také ve vybraných prodejnách sítě lékáren Lemon, www.lekarnalemon.cz, případně na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop.