23. března 2021 13:22

A vítězem se stává...

Jednoznačně celá produkce společnosti Orlane. Kdybych ale měla vybrat jen pět produktů, bez kterých se neobejdu, asi bych to také zvládla.

Zajímavé je, jak se člověk, čím je starší, stává věrnějším. Před lety jsem experimentovala a používala patnáct přípravků na den, dvacet na noc a hledala, díky kterému budu ještě krásnější. Dneska mám jasno. Neobešla bych se bez produktů řady Orlane. Díky nim se cítím skvěle. Pleť si sice částečně pracuje po svém a jsou procesy, které zkrátka nezastavím. Na druhou stranu věřím, že brzdím nejvíc, co to jde. Stárnutí dorazí, ale pěkně pomalu, až na něj budu připravená. V každém případě by, v konsekvencích dnešních dní, na radu za mnou mohli epidemiologové, já bych jim vysvětlila, jak zpomalovat. A to si prosím rozhodně nedělám legraci z toho, co se kolem nás děje. Jen využívám příměru, který se sám nabízí.

Ale k věci. Vzhledem k tomu, že se společenské akce nekonají, je třeba odměnit ty, kdo mi pomáhají zpříjemnit život. Třeba, a na prvním místě, kosmetiku.

Takže – ani ránu nedám bez Huille Regenerante a prozradím tip. Kromě toho, že pleť si z něj vezme, co potřebuje, jeho minimální množství skvěle funguje i na roztřepené konečky vlasů: ale to nikde neříkejte, protože by mohlo dojít k tomu, že by se stal nedostatkovým zbožím. Zkrátka zázrak v lahvičce se skvělou texturou, nezanechávající mastný film, jen výkon a nádhernou vůni.

Taktéž bych ráda zmínila Vivifiante Lotion, který skvěle nakopne mou stále unavenou pleť. Asi má magický účinek na tvářičky vysedávající věčně před monitorem počítače, takže doporučuju všem administrativním pracovnicím bez rozdílu věku. V okamžiku, kdy jej nanesete na obličej, zaběhněte si postavit vodu na kávu, teprve pak pokračujte s denní rutinou. Výsledek? Vzhledově o pět let mladší pleť. A to se počítá...

Unavené jsme všechny. Pokud potřebujete pokožku nakopnout, mrkněte na koncentráty Supradose. Od Orlane samozřejmě. Miluju ten s vitaminem C, ale ani kofeinový není od věci. Pokud máte pleť zašedlou starostmi – po správné aplikaci už tomu tak nebude. Stačí přimíchat kapku do běžného denního krému – a opět jdete mládí naproti.

Navíc budete vypadat, jak byste se právě vrátila z dovolené. Což je v dnešní necestovatelské době dost utopie, ale snaha o práci s mimikry se přece počítá.

V neposlední řadě je třeba zmínit řasenku. Prodlužující řasenku Solei Bronze. Finální tečka na dokonalé tvářičce. Nač ztrácet čas hodinovým sezením před zrcadlem, když základními stavebními kameny vašeho půvabu jsou dokonalá pleť a skvěle fungující řasenka, která nezanechává stopy na spodních víčkách. Ověřeno!

Perlička na konec: Eau d´Orlane. Tato toaletní voda mi vždy rozzáří den, je lehká, svěží a jiskřivá. Ve finále je stejná jako já. Navíc mi připomíná vůni letních podvečerů, kterých se už nemůžu dočkat. Jasmín v symfonii s cedrem a vetiverem. Taková jsem já.

Všem výše uvedeným produktům za sebe uděluji Beauty Awards. Za včerejší den, pro dnešek i na zítra.

Autor: Klára Kotábová