1. září 2020 19:24

Ve znamení Playmate II

Léto 2020 je pomalu minulostí, vstupujeme do měsíců covidorouškové nejistoty. A při pohledu na dokonalé ženské tělo se některé věci „koušou“ přece jen lépe.

Nuelle Alves Brazílie, leden–únor

Brazílie je zemí fotbalu, kávy a karnevalů. A taky krásných dívek a žen. Pokračovatelka odkazu největších hvězd světového modelingu, jako Gisele Bündchen či Adriana Lima, pojala pictorial netradičně. Své tělo balancující na hraně dokonalosti totiž zabalila do hávu mladé, krásné, submisivní dámy preferující rodinnou pohodu před militantním feminismem.

Sabine-Marie Schmidt Německo, březen

Šestadvacetiletá rodačka z Berlína se rozhodla jít ve stopách slavné krajanky Heidi Klum, pro start si pak vybrala soutěž Germans Next Top Model, kterou právě Heidi shodou okolností moderovala. Na přehlídková mola Milána, Paříže či New Yorku je sice zatím cesta dlouhá, titul německé Playmate (prosinec 2019) a dívky měsíce českého Playboye však představují nezpochybnitelný odrazový můstek.

Tsanna La Touche Kanada, duben

Titul dubnové Playmate pro sebe uzmula krajanka nejslavnější vodní záchranářky všech dob Pamely Anderson. Mladá dáma, která je nezpochybnitelným důkazem toho, že Kanada nemusí ani zdaleka znamenat pouze hokej a javorový sirup, má uměleckou duši a ráda tráví čas u plotny.

Karolina Kuik Polsko, květen

Modelka země našich sousedů se stala Playmate české edice Playboye už podruhé, kromě toho má na svém kontě pět obálek nejprestižnějšího pánského magazínu. Miss bikini absolvovala zdárně studia politických věd, vlastní magisterský titul v oboru žurnalistika a působí jako trenérka fitness.

Clarencia Niamat Nizozemsko, červen

Nějak tak vypadá krása Made in Europe. Mladé dámě ze země ginu, fotbalu a větrných mlýnů totiž koluje v žilách kromě nizozemské rovněž maďarská a slovenská krev. Vinař by v této souvislosti hovořil o cuvée dovedeném k dokonalosti.

Tanja Diepenbroek Nizozemsko, červenec

I druhý titul letošního neobvyklého léta bralo Holandsko. Tentokrát se tak stalo díky sličné divě z malé nizozemské vesnice Appelscha, která sice nemá sebemenší problém s nahotou, přesto vyhledává především skryté písečné zátoky.

Heidi Romanova Lotyšsko, srpen

Jak je na první pohled vidno, neznamená Pobaltí ani zdaleka jen tolik vychvalovaný, v naší zemi ovšem dosud silně přehlížený e-government. Mimochodem, rodačka z Rigy je první Playmate, která si zahrála ve slavném seriálu Hra o trůny. Pravda, nebyla to role z kategorie stěžejních, každý ale musí nějak začít.

Veronika Tóthová Česko, září

Prostřednictvím levého stehna rodačky z podkrkonošské Jilemnice se dostal na stránky Playboye i rockový velmistr a frontman kapely Black Sabbath. Zářijová Playmate, bývalá členka rockové kapely, totiž bouřliváka Ozzyho miluje a jak sama přiznala, ani v nejodváženějším snu by ji nepadlo, že se někdy objeví na stránkách Playboye. Teď ještě, aby někdo informoval Ozzyho.