19. září 2019 19:29

Playmate a pictorialy říjnového vydání

Playmate a pictorialy říjnového vydání

Perská princezna…

Krásky z oblasti Perského zálivu se neobjevují v Playboyi ze snadno pochopitelných důvodů běžně, Jade tak představuje mimořádně půvabnou výjimku potvrzující pravidlo. Ještě předtím však musela opustit rodný Teherán a vyrazit směr nizozemský Utrecht, ve kterém se věnuje studiu mediální komunikace. V případě nabídky nizozemského Playboye sváděla JADE vnitřní boj mezi procházkou deštivým Utrechtem „jen tak“ a předchozí, velmi přísnou výchovou. Naštěstí pro čtenáře Playboye zvítězila varianta číslo jedna.

Obyčejná holka z venkova…

Alespoň to o sobě tvrdí SOPHIE O’NEIL, která vyměnila rodnou ves za studia v jihoanglickém Brightonu. Když přes výšku kolem 150 centimetrů dostala svůdná zrzka několikátou nabídku na focení, uvěřila, že se nestala objektem anglického žertu a kývla. Jak vidno, dobře učinila.

Úspěšný comeback…

Po takřka desetiletí stráveném na půdě hrdého Albionu se ANGII rozhodla jednoho dne pro návrat do vlasti. Záhy se jako krásná dívka činu jala plnit svá s návratem spojená předsevzetí. Ze všech sil se věnuje svým legálním drogám v podobě sportu a tance, žije v Praze, zdrojem příjmů se stal fotomodeling. Nakonec přišla i nabídka z Playboye. Jak vzpomíná fotograf v souvislosti s realizací pictorialu a focení obálky, křivky pod župánkem slibovaly mnohé. Realita ovšem předčila veškerá očekávání.

Underground Lady…

AMBER SIENNA má Playboy pod kůží. V rodné britské metropoli totiž pracovala jako Bunny, v roce 2015 se stala vítězným zajíčkem. Následovala cesta do Playboy Mansion v Los Angeles. Fanynka undergroundové muziky udržuje své tělo a mysl jógou, meditacemi a relaxem v lázních. Nejraději předvádí plavky a spodní prádlo. Právě na spodním prádle a vysokých botách podle vlastních slov „ujíždí,“ byt proto začíná zlehka praskat ve švech.