návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Ananas zlepšuje chuť spermatu.
Autor: profimedia.cz Ananas zlepšuje chuť spermatu.
Sex

Ananasový džus, cesta k chutnému spermatu

Vydáno: 18.09.2018
Před časem jsem v noci sledoval povedený seriál Sex ve městě. Nejvíc mě zaujala scéna, ve které sexuální dračice Samantha odmítala v rámci plnění partnerských povinností pozřít sperma svého partnera. Životadárná tekutina jí prostě nechutnala. Nakonec se sice nechala přesvědčit, ale…

Pokud patříte do kategorie těch, kterým představa, jak ejakulát putuje z vašeho penisu do úst a pak do patřičných míst partnerky, činí potěšení a toužíte po tom, aby tomu bylo stejně i v jejím případě, není nic jednoduššího než konzumovat pravidelně ananas, případně ananasový džus. Učiňte tak zejména v případě, pokud holdujete nikotinu, kofeinu či alkoholu. Na druhou stranu, pokud takto činíte a partnerce přesto chuť vašeho spermatu vyhovuje, nemá cenu pouštět se do experimentů.

Ryby a ovoce – záruka kvality

Podle urologa Nelsona Benneta se sperma skládá z 80 % z vody. Zbylých 20 % jsou bílkoviny, aminokyseliny, fruktóza, glukóza, zinek, vápník a vitamin C. Samotné spermie pak tvoří pouhé 1 % obsahu ejakulátu. Za účelem zjištění jeho kvality se na univerzitě v Oxfordu rozhodli pro následující experiment. Zatímco jedna skupina konzumovala červené maso, mražené potraviny, pizzu a sladkosti, druhá skupina získávala nezbytnou životní energii prostřednictvím ryb, ovoce, zeleniny. Asi nikoho nepřekvapí, že co se kvality a rozmnožovacích schopností tekutiny vznikající v semenotvorných kanálcích varlete týče, vítězí na celé čáře zdravý životní styl. Kromě toho množství a kvalitu spermatu pozitivně ovlivňuje dodržování pitného režimu, především vody.

Kdo si počká...

Je známo, že všechno co sníme, ovlivňuje výslednou chuť našich tekutin – slin, potu či spermatu. Ejakulát je alkalický, proto má hladinu pH, tedy číslo, kterým v chemii vyjadřujeme, zda vodný roztok reaguje kysele či zásaditě, vyšší než 7, jeho chuť je tak trpká. Proto lze věřit teorii, že ačkoli v tomto směru neexistují žádné stoprocentně prokazatelné výzkumy, zjemňuje konzumace ananasového džusu hořkou chuť spermatu. Pokud z nějakého důvodu nemusíte ananas, lze pro vylepšení chuti ejakulátu prostřednictvím regulace pH doporučit citrusové plody, borůvky, ale také například skořici, koriandr nebo mátu. Odborníci však poukazují na to, že kúra na vylepšení chuti spermatu nefunguje okamžitě, i v tomto případě platí, že trpělivost přináší růže. 
Související témata: sperma , tipy , jídlo