2. prosince 2022 10:52

Jste připraveni?

Někdo nosí plán od Ježíška v hlavě už nějaký ten pátek a je připraven, ale další z nás řešíme na poslední chvíli, co pod stromeček svým blízkým. Pro ty možná přijdou vhod naše dva rychlé tipy, které potěší, ale hlavně udělají radost chuťovým pohárkům obdarovaných…

Limitované balení s lucernou

Tmavý rum z Dominikánské republiky Brugal 1888 Lantern má plnou a vyváženou chuť. Exkluzivní směs dominikánských melasových rumů si odpočinula nejprve v amerických dubových sudech po bourbonu zhruba osm let, aby se pak ještě přesunula do evropských sudů po skvělé sherry na dalších šest let. Oba typy sudů zanechaly svůj nezaměnitelný charakter a výsledkem je příjemně kulatý, vyvážený rum, který je stvořený k vychutnávání po doušcích. Limitované dárkové balení se během okamžiku po vložení svíčky promění v jedinečnou lucernu. Přinese vám teplo a potěšení do sdílených okamžiků. Orientační cena originálního dárku je 1099 až 1199 Kč.

Vychutnejte si šálek vánoční pohody

Hledáte-li nápaditý vánoční dárek pro milovníka kávy, tak jste ho právě našli! Limitované vánoční balení Costa Coffee zaručeně ocení všichni příznivci tohoto zlatavě hnědého moku. Součástí vánočního balení jsou dva 500gramové balíčky zrnkové kávy a ikonický šálek Costa Cofffe. Tato edice je k dostání ve všech Costa Coffee kavárnách a obchodech Billa, Tesco a na kosik.cz.