20. září 2021 23:20

Ve znamení Playmate IV

Před rokem jsem v souvislosti s představením druhé „várky“ Playmate psal o tom, že po létě nastal čas covidorouškové nejistoty. Dnes doufám, že snad bude podstatně líp.

Veronika Basileiou duben 2021

Deset let předtím, než se stala českou Playmate, bojovala naše krajanka o stejný titul v Řecku a byla blízko úspěchu, ostatně jednu z kolébek civilizace, do které jezdí pravidelně za prací, považuje za svůj druhý domov. Pokud pobývá vítězka prestižní soutěže Miss International Beauty v Praze, věnuje svoji energii práci v salonu, modelingu, focení, anglickému a francouzskému buldočkovi. Kromě toho miluje práci na zahradě, wellness, relax a posezení v baru s přáteli.

Esmé Cordus květen 2021

Playmate měsíce lásky se nebrání ničemu novému, přičemž její důvěra ve vlastní schopnosti vychází z meditace a víry v energii. Pokud zrovna nefotí pro Playboy, pořádá exkluzivní party pro vybranou klientelu a věnuje se platformě Instavidz.com, která modelku oslovila mezi prvními v rámci uvedení nové aplikace. Jak se nechala v této souvislosti slyšet, nikdy v minulosti pro ni nebylo jednodušší vydělávat peníze tím, co dělá ráda. Pochopitelně tak činí v souladu se zákonem a dobrými mravy.

Clea Gaultier červen 2021

Rodačka z Lyonu může směle říci, že vším, čím byla, byla ráda a jinak tomu nejspíš do budoucna nebude. Čtrnáct let se věnovala baletu, bruslení a univerzitním studiím literatury, filozofie a psychologie. A protože touží po pocitu vlastní sexuality a přitažlivosti, rozhodla se před pěti lety zkusit štěstí v nabité branži filmů pro dospělé. Vcelku pochopitelně uspěla a v lechtivém byznysu zůstala, neboť má možnost cestovat a poznávat po všech stránkách dosud nepoznané.

Natalie Costello červenec 2021

Červencová Playmate je z Budapešti, díky maďarské horké krvi jde do všeho po hlavě a proto nemá sebemenší problém ani s akty. Jak v této souvislosti dodává, nemá se vůbec za co stydět, neboť prezentací vlastní nahoty vlastně nedělá nic jiného, než ukazuje světu, jak ji panbůh stvořil. Při pohledu na pictorial je zřejmé, že evidentně dělá dobře. Kromě focení se ambiciózní Natalie snaží zkoušet nové věci, včetně herectví a filmu.

Marie Rauscher srpen 2021

Playmate druhého prázdninového měsíce řešila před časem neobvyklé dilema, neboť se musela rozhodovat mezi objektivem a ruční palnou zbraní v kombinaci s policejní uniformou. Nakonec padlo naštěstí rozhodnutí na modeling. S prvními úspěchy přišla nabídka Playboye, obě strany se pak shodly na destinaci v podobě španělského ostrova Mallorca. Pictorial ovšem nevznikal v některé z notoricky známých oblastí, tým vsadil na kombinaci slunce a nehostinné, vyprahlé krajiny.

Clédia Fortin září 2021

Na dvaadvacetiletou obyvatelku francouzské metropole Playboy upozornila portugalská fotografka Ana Dias. Jak Ana následně pravila, určitě stojí za to vyřešit proticovidová opatření, zaletět do Portugalska a původní vysoká očekávání budou nepochybně překonána. Jak se ukázalo, i přes veškerá slova chvály se Ana držela při zdi. Clédia, navíc z pozice obchodní poradkyně v oblasti nemovitostí, poskytla detailní informace o objektu, ve kterém se fotilo, svým přístupem a zaujetím pak potvrdila, že nahota je pro ni osvobozující, neboť představuje nejčistší výraz krásy.