24. února 2022 19:44

Playmate a pictorialy březnového vydání

Playmate a pictorialy březnového vydání

Ve stopách Bondgirl...

Rodačka z ukrajinské metropole IRYNA BONDARENKO patří v rodné Ukrajině mezi známé modelky a vzhledem k tomu, že také v případě modelingu platí, že by se nikdy nemělo říkat nikdy, nelze vyloučit, že Iryna dosáhne stejných met jako její slavné krajanky, například Bondgirl Olga Kurylenko, Taťána Makarenko, Karolina Tolkachová či Victoria Zdrok. Zatím se půvabná Ukrajinka prezentovala hned v několika mutacích Playboye, na svém kontě má například titul Playmate nizozemského vydání z ledna 2017. Pictorial svůdné brunetky realizovaný na dovolené v jihovýchodní Asii je pak potvrzením toho, že ať fotí Iryna kdekoli, kdykoli a s kýmkoli, vždy to dopadne dobře.

Krása z města diamantů...

Jak vidno, vedle pralinek, čokolády a výborných fotbalistů je Belgie rovněž zemí půvabných mladých žen. Jednou z nich je březnová Playmate jménem KAYLEE, zatím ne zcela vybroušený diamant z Antverp, přístavu, který proslavili především brusiči drahokamů. Svět hrdé matky se točí kolem tříleté dcerky, vedle toho Kaylee pracuje jako oční optička ve společnosti Eyes + More. Pokud to dovolí čas, půvabná Belgičanka ráda cestuje, poznává nové končiny, kultury a lidi. Sama sebe považuje za silnou ženu s duší dobrodruha, která ví, co chce. Moc se neváže, pokud se ovšem rozhodne milovat, dává do vztahu celé srdce. V současné době se z její přízně těší Helkki, hvězda v Belgii a Nizozemsku ostře sledované televizní show.

Boj o Playmate

Pod vedením producenta Jána Bulky proběhlo na Občanské plovárně nacházející se v Praze 1 semifinále castingu HLEDÁME PLAYMATE. Porota vybrala osm finalistek, které nafotily opravdu sexy snímky ve spodním prádle známé značky Provoque. Vítězka bude známa v průběhu března a posléze nafotí na luxusní jachtě President snímky, které se stanou součástí květnového vydání.