návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: Puma
Úspěch

Peněz není nikdy dost...

Vydáno: 22.09.2021
Přestože velké osobnosti showbyznysu finančně nestrádají, i v jejich případě platí, že peněz není nikdy tolik, aby jich nemohlo být ještě víc. Ideálním řešením pro posílení bankovního konta se jeví kontrakt s některou z vyhlášených značek.

CHARLIZE THERON 1975, JAR, Dior

Držitelka Oscara za roli ve filmu Zrůda se dohodla na spolupráci s kosmetickým gigantem Christian Dior. Podle webu Showbiz Cheat Sheet má během jedenácti let inkasovat částku 55 milionů dolarů. Aktuální reklamní spot pro J’Adore Dior je k zhlédnutí na internetu.

Charlize Theron & Dior
Autor: Dior Charlize Theron & Dior

BEYONCÉ 1981, USA, Pepsi

Sběratelka cen Grammy, která proměnila 28 z celkového počtu 79 nominací, se drží na vrcholu od roku 2003, kdy po angažmá v dívčí R&B skupině Destiny’s Child natočila album Dangerously in Love. V roce 2012 uzavřela Beyoncé smlouvu s Pepsi v hodnotě 50 milionů dolarů. Dočkala se dokonce i plechovek se svou fotografií, které měly premiéru v poločase Super Bowlu 2013. Jinak Pepsi to s celebritami umí, limonádě „propadly“ fotbalové hvězdy Lionel Messi, Toni Kroos či Mohamed Salah. O smlouvě Beyoncé si ovšem mohou nechat pouze zdát. Zpěvačka je prostě nepochybně víc sexy.

Beyoncé & Pepsi
Autor: PepsiCo Beyoncé & Pepsi

JULIA ROBERTS 1967, USA, Lancôme

Dcera příležitostné herečky a prodavače vysavačů toužila v dětství po profesi veterinářky a svou kariéru zahájila jako prodavačka ve snímku Mystic Pizza, se usilovnou prací zařadila mezi největší hvězdy Hollywoodu. Důkazem je Oscar z roku 2001 za roli ve filmu Erin Brockovich. O devět let později uzavřela s Lancôme smlouvu za 50 milionů dolarů. Loni na Vánoce představila parfém La Vie Est Belle s nádechem magie, evokující radost a energii. Podle serveru StyleCaster vydělala Lancôme na spolupráci s Julií Roberts 100 milionů dolarů, jedná se tak nepochybně o oboustranně úspěšnou spolupráci.

Julia Roberts & Lancôme
Autor: Lancôme Julia Roberts & Lancôme

GEORGE CLOONEY 1961, USA, Nespresso

Držitel dvou Oscarů za snímky Syriana (2005) a Argo (2012) prodal před časem za miliardu dolarů značku tequily Casamigos, kterou založil v roce 2013 s manželem Cindy Crawford Randem Gerberem a realitním magnátem Mikem Meldmanem. Ještě předtím se za „pakatel“ v podobě 40 milionů dolarů dohodl na spolupráci s kávovým gigantem Nespresso. Server Showbiz informoval o tom, že nemalou část honoráře herec investoval na financování společnosti Satelite Sentinel, s jejíž pomocí sleduje pohyby armády súdánského diktátora Omara al-Bašíra, kterého herec považuje za jednoho ze svých úhlavních nepřátel.

George Clooney & Nespresso
Autor: Nespresso George Clooney & Nespresso

SELENA GOMEZ 1992, USA, Puma

Německý výrobce sportovních oděvů s kočkovitou šelmou ve znaku angažoval v té době pětadvacetiletou herečku v roce 2017, kdy měl pod drápy rovněž Kylie Jenner a Rihannu v roli kreativní ředitelky. Selena podepsala dvouletou smlouvu za 30 milionů dolarů. Před uzavřením kontraktu stačila podstoupit transplantaci ledviny, kterou darovala její nejlepší kamarádka, herečka Francia Raisa.

Selena Gomez & Puma
Autor: Puma Selena Gomez & Puma

TAYLOR SWIFT 1989, USA, Coca-Cola

Blonďatá zpěvačka, jejíž vysoký stupeň neutuchající obliby vystihuje přezdívka America’s weetheart, vydala v roce 2014 své celkově páté a první popové album „1989“, za které dostala dvě nejprestižnější ceny Grammy. Ve stejném roce se představila jako tvář dietní verze Coca-Coly. Povedený klip Stay Extraordinary pak měl konzumenty přesvědčit o tom, že cola bez cukru rovná se zároveň zdroji hudební inspirace. To vše za 26 milionů dolarů.

Taylor Swift & Coca-Cola
Autor: Coca-Cola Taylor Swift & Coca-Cola
Související témata: peníze , finance , celebrity , Charlize Theron , Beyoncé , julia roberts , George Clooney , Selena Gomez , Taylor Swift