22. září 2021 22:25

Peněz není nikdy dost...

Přestože velké osobnosti showbyznysu finančně nestrádají, i v jejich případě platí, že peněz není nikdy tolik, aby jich nemohlo být ještě víc. Ideálním řešením pro posílení bankovního konta se jeví kontrakt s některou z vyhlášených značek.

CHARLIZE THERON 1975, JAR, Dior

Držitelka Oscara za roli ve filmu Zrůda se dohodla na spolupráci s kosmetickým gigantem Christian Dior. Podle webu Showbiz Cheat Sheet má během jedenácti let inkasovat částku 55 milionů dolarů. Aktuální reklamní spot pro J’Adore Dior je k zhlédnutí na internetu.

BEYONCÉ 1981, USA, Pepsi

Sběratelka cen Grammy, která proměnila 28 z celkového počtu 79 nominací, se drží na vrcholu od roku 2003, kdy po angažmá v dívčí R&B skupině Destiny’s Child natočila album Dangerously in Love. V roce 2012 uzavřela Beyoncé smlouvu s Pepsi v hodnotě 50 milionů dolarů. Dočkala se dokonce i plechovek se svou fotografií, které měly premiéru v poločase Super Bowlu 2013. Jinak Pepsi to s celebritami umí, limonádě „propadly“ fotbalové hvězdy Lionel Messi, Toni Kroos či Mohamed Salah. O smlouvě Beyoncé si ovšem mohou nechat pouze zdát. Zpěvačka je prostě nepochybně víc sexy.

JULIA ROBERTS 1967, USA, Lancôme

Dcera příležitostné herečky a prodavače vysavačů toužila v dětství po profesi veterinářky a svou kariéru zahájila jako prodavačka ve snímku Mystic Pizza, se usilovnou prací zařadila mezi největší hvězdy Hollywoodu. Důkazem je Oscar z roku 2001 za roli ve filmu Erin Brockovich. O devět let později uzavřela s Lancôme smlouvu za 50 milionů dolarů. Loni na Vánoce představila parfém La Vie Est Belle s nádechem magie, evokující radost a energii. Podle serveru StyleCaster vydělala Lancôme na spolupráci s Julií Roberts 100 milionů dolarů, jedná se tak nepochybně o oboustranně úspěšnou spolupráci.

GEORGE CLOONEY 1961, USA, Nespresso

Držitel dvou Oscarů za snímky Syriana (2005) a Argo (2012) prodal před časem za miliardu dolarů značku tequily Casamigos, kterou založil v roce 2013 s manželem Cindy Crawford Randem Gerberem a realitním magnátem Mikem Meldmanem. Ještě předtím se za „pakatel“ v podobě 40 milionů dolarů dohodl na spolupráci s kávovým gigantem Nespresso. Server Showbiz informoval o tom, že nemalou část honoráře herec investoval na financování společnosti Satelite Sentinel, s jejíž pomocí sleduje pohyby armády súdánského diktátora Omara al-Bašíra, kterého herec považuje za jednoho ze svých úhlavních nepřátel.

SELENA GOMEZ 1992, USA, Puma

Německý výrobce sportovních oděvů s kočkovitou šelmou ve znaku angažoval v té době pětadvacetiletou herečku v roce 2017, kdy měl pod drápy rovněž Kylie Jenner a Rihannu v roli kreativní ředitelky. Selena podepsala dvouletou smlouvu za 30 milionů dolarů. Před uzavřením kontraktu stačila podstoupit transplantaci ledviny, kterou darovala její nejlepší kamarádka, herečka Francia Raisa.

TAYLOR SWIFT 1989, USA, Coca-Cola

Blonďatá zpěvačka, jejíž vysoký stupeň neutuchající obliby vystihuje přezdívka America’s weetheart, vydala v roce 2014 své celkově páté a první popové album „1989“, za které dostala dvě nejprestižnější ceny Grammy. Ve stejném roce se představila jako tvář dietní verze Coca-Coly. Povedený klip Stay Extraordinary pak měl konzumenty přesvědčit o tom, že cola bez cukru rovná se zároveň zdroji hudební inspirace. To vše za 26 milionů dolarů.