31. května 2024 14:14
Komerční sdělení , Eva Pospíšilová

Thermes Marins de Saint Malo: Scrub jako pomocník v péči o tělo. V čem spočívá kouzlo přípravků pro péči o dokonalou pleť

Peeling, nebo scrub: dokážete vysvětlit rozdíl? Peeling má gelovou konzistenci, je jemnější a odumřelé buňky a nečistoty z pokožky odstraňuje jejich rozpuštěním. Scrub je, jak název napovídá, drsnější a výkonnější. Pojďme se podívat na jeho složení.

Jak již bylo řečeno, peelingy mají více gelovou srtrukturu, na pokožku působé šetrněji než scrub, ale jejich účinek je přibližně stejný. Lze je použít i na pleť obličeje. Oproti tomu scruby jsou na omak hrubší, obsahují větší a tvrdší částice, jejichž přítomnost v přípravku vede k tomu, že je pleť rychle a efektivně zbavena nečistot a odumřelých buněk. V létě je nezbytné používat je, očištěná pleť se snáz opaluje, nevznikají na ní pigmentové skvrny. Jsou skvělými pomocníky v péči o tělo. Scrub pokožku dlouhodobě remineralizuje, dodává potřebné látky a vy díky tomu vypadáte mladší a pokožka zářivější. Tato péče zjemňuje texturu pleti v jediném kroku. Mořské soli a výtažky z lastur ústřic odstraňují odumřelé buňky nahromaděné na povrchu pokožky a zanechávají ji dokonale jemnou, zářivou a hydratovanou. Jaký zvolíte vy?

Suchý scrub: Aplikujte na suchou pokožku, zvýšíte tím intenzitu exfoliace.

Exfoliace ve sprše: Je vhodná pro snadnější mechanické čištění. Po exfoliaci aplikujte hydratační mléko.

Exfoliace je základním krokem v beauty rutině každé ženy, která chce mít jednotlivé kroky péče o pleť s tím nejlepším výsledkem. Důležité je nezapomínat na dekolt a krk, z těchto partií je třeba taktéž odstraňovat odumřelé buňky a probouzet v nich svěžest a projasnění. Stejně tak není dobré opomíjet další partie těla: záda, která jsou velice často přehlížena. V neposlední řadě myslete na ruce: ty je třeba zvlhčovat a vyživovat pravidelně. K tomu, aby vypadaly celkově svěže a mladě, je každotýdenní scrub skvělým nápadem. Vaše ruce bez odumřelých buněk budou mimořádně hebké.

Jedinečný způsob kombinování domácí a SPA péče je řešením pro zralou pokožku, která je tak dlouhodobě vyživena, omlazena a doplněna o cenné stopové prvky a minerální látky, jež pro svůj půvab dlouhodobě potřebuje. Zamilujte se do jejich výkonu i čistoty také vy.

Vyzkoušejte:

OYSTER SHELLS & SACRED LOTOS scrub
Tělový peeling obohacený o prach z ústřicových skořápek a mořské soli poskytuje intenzivní exfoliaci. Výtažek z lotosu rozzáří pokožku.

PUDROVÝ PEELING Z MINERÁLNÍHO PRACHU
Tento tělový peeling se vstřebá do pokožky a zajistí exfoliaci díky přirozeným vlastnostem jeho přísad. Lávový prach, cukr a zrnka máku jemně odstraňují nečistoty nahromaděné na pokožce.

Více na cosmetics-thermesmarins.cz