21. května 2024 09:18
Komerční sdělení , Eva Pospíšilová

Slunečné dny jsou tady. A využití bronzeru je žádoucí víc než kdy jindy. Máte ve své kosmetické taštičce ten pravý?

Během dní plných slunce chcete zářit. Aby se váš záměr povedl, potřebujete jediný přípravek. Dokonalý kompaktní pudr s bronzujícím efektem, který vám dodá nádech opálení i po celodenním sezení v kanceláři. Vyberte si dekorativní kosmetický zázrak, který zaručí, že budete neustále vypadat, jako byste se právě vrátila z dovolené.

Letní dny jsou tady a s nimi i touha vypadat zdravě, svěže a jako byste se právě vrátila z dovolené. Jenže co dělat, když vás v práci dohání uzávěrka, na slunci vysedávat nemáte čas a vypadáte ve srovnání s kolegyněmi – pobledle? Naučte se pracovat a do své make-up rutiny zaneste péči s bronzujícím pudrem. Nanášejte ho užším štětcem na místa, která chcete zvýraznit, ale přitom zúžit. Tedy pod lícní kosti, na spodní čelist – zde je rozetřete do ztracena. Následně můžete na horní víčka, spánky.

Růžový dotek aplikujte nad lícní kosti, právě tento odstín oblasti očí pozdvihne obličej a udělá jemný lifting.

Pozor, tento produkt vám může udělat skvělou službu i v oblasti dekoltu. Zářivý a opálený vzhled – bez opalování – můžete dodat pomocí přípravků na pokožku celého těla. Většinou jsou takové přípravky na olejové bázi s příměsí třpytivých částic, které pleť nejen vyživují, ale nechávají ji také hloubkově hydratovanou a neodolatelně svěží. Mírně opálená pokožka těla vypadá skvěle sama o sobě, ale když jí trochu pomůžete, bude výsledek dokonalý.

Vyzkoušejte:

Bronzující pudr Soleil Bronze | Orlane | 9 g | 1015 Kč
Bronzující kompaktní pudr Bronzing Pressed Powder č. 23 v odstínu „sluneční bronz“ vytvoří přirozený a jednotný tón pleti, který jí vydrží po celý den. Má velmi jemnou a lehkou texturu, díky níž se snadno nanáší a dokonale splývá s pletí. Mějte i vy krásnou, matnou, hedvábně jemnou a přirozeně jasnou pleť. Tento kompaktní pudr dodá vaší tváři lehounké, zcela přirozeně působící opálení, jehož intenzitu můžete libovolně regulovat. O pohodlí a příjemný pocit vaší pleti se postarají v něm obsažené hydratační a vyživující ingredience. Dekorativní pečující kosmetika Orlane zahrnuje širokou škálu jedinečných kolekcí rtěnek, podkladových make-upů, kompaktních pudrů a tónovacích hydratačních krémů, které nejen podtrhnou krásu vaší pleti, ale také ji ošetří. Ve vašem neceséru by neměly chybět ani pečující řasenka a nezbytný rozjasňující pečující štětec na oční kontury. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Dekorativní kosmetika Orlane neobsahuje parabeny. Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či v síti prodejen Marionnaud a v online lékárně Dr.Max. Další partnery najdete na orlanecz.com.