16. června 2023 15:38

Sexy učitelka slaví úspěch na OnlyFans. Ve škole ji balí studenti, rodiče i kolegové

Zatímco většina modelek z OnlyFans kvůli obřím výdělkům zanechá svého předchozího zaměstnání, kráska Sofia Coste si myslí, že erotika a učení mladých žáků může existovat vedle sebe. A zatím jí to nedělá problém.

Oblíbená erotická platforma OnlyFans je plná sexy učitelek, které měly ve škole se svým erotickým přivýdělkem často problémy. Mnohdy se jejich žhavé hrátky nelíbily rodičům, jindy zase ženy doplatily na natáčení ve školních prostorách či zapojení studentů do videí. Jenže OnlyFans krásku Soffi Coste evidentně nic z toho netrápí. Učitelka přírodních věd totiž nejenže si podle všeho hodlá své místo ponechat, ale navíc ho využívá coby image ke své popularitě. A zdá se, že i vedení školy jí v jejím druhém povolání dosud nijak nebrání.

Sofia se totiž na OnlyFans, ale i další sociálních sítích včetně TikToku ráda převleká do kostýmku sexy brýlaté učitelky s velkým výstřihem. A nepřekvapivě s ním slaví úspěch nejen na vyhledávané platformě. Na TikToku pak ráda hovoří o svých humorných školních zážitcích a příhodách se studenty, kteří o jejím hříšném přivýdělku moc dobře vědí.

Žáci se toho využít údajně tím, že zkouší s podstatně starší a zkušenější učitelkou flirtovat a ona jim to někdy s radostí vrací. A nekoketuje pouze se studenty, ale podle svých slov se jí pokouší sbalit i otcové jejích žáků. Zpátky se pak prý nedrží ani její kolegové. Jejich pokusy ovšem bere s humorem a jim asi nezbývá nic jiného než si předplácet její OnlyFans účet. Nechme se překvapit, jak dlouho jí bude ve škole toto vyzývavé chování ještě procházet. A že na ni brzy nepraskne nějaký sexuální skandál z kabinetu.

Další podobné články

Sdílejte článek
Štítky OnlyFans sexy učitelka Sofia Coste