Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Sex

Ženy touží po dokonalém penisu

Vydáno: 22.01.2020
To, že slavný spisovatel Erich Maria Remarque tvrdil, že dokonalost patří do muzea, údajně slabší a něžnější část lidstva vůbec nezajímá. Kolegové z německého Playboye zveřejnili výsledky bádání specialistů ze švýcarského Curychu, kteří na základě pohovorů s dívkami a ženami na téma penis došli k zajímavým závěrům.

Ovšem ještě předtím, než dojdeme ke třem základním předpokladům dokonalého penisu, jeden citát, jehož autorem je brazilský spisovatel a vědec Drauzio Varella: „V dnešním světě se na přípravky pro mužskou potenci a na silikon pro ženy vydává pětkrát tolik prostředků než na léky proti Alzheimerově chorobě. Vycházejíce z toho, budeme mít za pár let spoustu starých žen s velkými kozami a spoustu starých mužů s tvrdými penisy, ale žádný z nich si nevzpomene, k čemu je to dobré.“

1| Hygiena

Přestože pornografické servery i reálný život nabízejí řadu příběhů, kdy na to pár vlítne bez předchozí návštěvy sprchy, pro dotázané švýcarské ženy představuje vymydlený penis základní předpoklad úspěchu. Přestože jsem přesvědčen o tom, že čtenáři Playboye vědí jak na to, je opakování matkou moudrosti. Mimo jiné si člověk připomene, že ideální je omývat penis teplou vodou, použití mýdla není nezbytné. A není radno natahovat a stahovat předkožku ve vaně, neboť tímto se otevírá ústí močové trubice, což umožňuje vniknutí nečistot, potažmo vznik infekce.

2| Ochlupení

Ochlupení v blízkosti penisu by se mělo nést ve znamení lehké elegance, nemělo by být tudíž zcela vyholené, ale mírně zastřižené. Totální vyholení, lze takto učinit laserem, se doporučuje mužům, kteří se příliš neztotožňují s velikostí svého penisu. Po odstranění ochlupení totiž působí naše mužská chlouba větším a mohutnějším dojmem. Naopak varlata by měla být zcela oholená. Přestože s sebou nese úprava ochlupení penisu víceméně samé klady, v tomto případě není od věci zjistit preference partnerky. Pokud zatouží po totálním ochlupení, zkuste ji přesvědčit o nezbytnosti kompromisu. Tato silně menšinová varianta totiž výrazně omezuje výběr potenciální milenky. Zničeho nic upravený penis totiž přináší otázky, na které je uspokojující odpověď prakticky nemožná. 

3| Tloušťka

Třetím nejdůležitějším faktorem je u penisu jeho tloušťka. Šíře hraje velmi důležitou roli při vaginálním pohlavním styku, robustnější penis dráždí lépe stěnu pochvy. Jako ideální obvod penisu se v případě dívek a žen jeví patnáct centimetrů. Vzhledem k tomu, že se bod G nachází asi pět centimetrů od vstupu do vagíny, je preferování tloušťky před délkou pochopitelné.

Související témata: Penis , vztahy