2. prosince 2020 19:20

Ukaž, jaké jsou tvoje boty...

A já pak budu mnohem blíž poznání, co jsi vlastně zač, jak na tebe a s čím můžu počítat v rámci sexuálních hrátek... Alespoň tak to vidí italský server CourgarItalia.com, který realizoval na reprezentativním vzorku 2400 žen ve věku 30 až 56 průzkum s cílem dobrat se souvislostí mezi obuví a osobnostními rysy něžnější části lidstva.

Vysoké podpatky: prostě kočka

Krásná, smyslná, zcela nepředvídatelná, náladová. Velmi dobře ví, že podpatky, zejména pak lodičky, dělají nohy protažením lýtkového svalu krásnější. Navíc protahování lýtkového svalu u mužů údajně vyvolává asociace spojené s pohlavním stykem. Ženy preferující lodičky jsou extrémně smyslné, mají vypracované tělo, jemný hlas a preferují elegantní oděvy. Nemají problém s přímočařejším „balením“ ani se sexem v průběhu dne.

Kotníkové boty: ví, po čem touží

Podle výsledků průzkumů aktivní, dynamická a energická žena. Má komplikovanou, rozpolcenou povahu a je si dobře vědoma svých předností. Střední postava, úzké boky. Když sex, tak v noci.

Mokasíny: správný čas, správné místo

Žena, která stojí pevnýma nohama na zemi, ne vždy zaujme na první pohled, na rozdíl od dámy v lodičkách pak netouží být za každou cenu centrem pozornosti. Není ovšem radno tento typ žen podceňovat, neboť své kroky pečlivě promýšlí, umí zaútočit ve správný čas na správném místě. Nepřekypuje tvůrčí aktivitou, je spíš konzervativní. Podle průzkumů se jedná o ženy středního vzrůstu a pevného těla. Preferuje noční sex.

Tenisky: není čas ztrácet čas

Sebevědomá a pragmatická žena, která zná své silné stránky a umí z nich vytěžit maximum možného. Nemá čas ztrácet čas, k dosažení svých cílů nepotřebuje vysílat signály v podobě podpatků, vyzývavých oděvů a líčení. Nedělá si starosti s přehnanou diplomacií, chová se však zároveň taktně. Fyzicky velmi přitažlivá žena, kterou je dobře mít na své straně. Sex určitě, často a nejlépe v noci.

Baleríny: žádná naivní lolitka

Dáma z kategorie spíš neprůbojných, která, obrazně řečeno, nevyrostla z dětských střevíčků. Ráda zdůrazňuje své přednosti, někdy je v tomto ohledu až extrémně vynalézavá, rozhodně se nejedná o naivní lolitku. V případě touhy po sblížení se proto vyplatí volba postupných kroků. Nositelka balerín bývá zpravidla vysoká, má ráda dlouhý sex a její uspokojení není rozhodně snadné.

Klínová obuv: nebezpečí Pyrrhova vítězství

Agresivní dáma, která bere patu jako prostředek k rozšlapání případných oponentů, včetně partnerů. Je proto dobré, aby muž dobře zvážil, zdali se vůbec pouštět do předem prohraných soubojů, případně usilovat o vítězství z kategorie Pyrrhových. Jedná se o štíhlou ženu střední postavy s pevnými prsy a úzkými boky. Preferuje sex v noci.

Žabky: spontánní volnomyšlenkářka

Tento druh obuvi má v oblibě žena volnomyšlenkářka, která ráda předchází střetům. V případě touhy o sblížení není potřeba velkých plánů, má ráda spontánnost. Velmi dobře stavěná, spíše sportovní postava, menší prsa, úzký pás. Občas bojuje se záchvaty vášně. Miluje květiny, červené šaty a noční sex.

Sandály: nesnadné dobývání

Optimistická žena, která bere život takový, jaký je, a nesnaží se řešit neřešitelné. Muži tento druh žen milují, jejich dobývání však není rozhodně snadné, vyžaduje čas, značnou dávku trpělivosti. Ráda třímá otěže vztahu, je vysoká, má houpavou chůzi a vyzývavý hlas. Sex nejdřív po deváté hodině večerní.