22. července 2020 20:25

Síla říct NE!

V případě sexu existuje bohužel nesprávná teorie, podle které provází mysl muže po čtyřiadvacet hodin denně představa vášnivých sexuálních hrátek. Realita je ovšem jiná a vysvětlit partnerce, že v této chvíli, případně dnes, opravdu ne, vyžaduje mnohdy až nadlidské úsilí. Zde je několik tipů jak na to.

Odhadněte situaci...

Není větší trapas, než když to sexu žádostivá partnerka rozbalí a v té chvíli se najednou dozví, že nic nebude. Proto je potřeba v případě krátkodobé ztráty touhy s předstihem naznačovat, že to asi dnes nevyjde. Důvody lze nalézt snadno – rozbité tělo z návštěvy fitness, stres v práci, potřeba se řádně vyspat před těžkým dnem. Zklamání partnerky většinou zmírní vaše konstatování, že sex s ní vyžaduje 101% nasazení a než odvést v potu tváře pouze standardní výkon, je lepší počkat na příhodný čas. Na druhou stranu je ale nezbytný přesný odhad partnerčiných tužeb. Nemá totiž cenu avizovat něco, po čem není poptávka.

Vsaďte na sexy mozek...

Existují studie, podle kterých představuje pro partnerku odmítnutí emočního splynutí větší psychickou zátěž než v případě odmítnutí spojení fyzického. Je proto namístě milované sdělit, že večer sice zůstane penis v povadlejší poloze, to však rozhodně nic nemění na vašich citech. Nahoďte diskusi o problému, zkuste dostávat na otázky odpovědi a hlavně projevte snahu alespoň zahrát, jak moc je pro vás názor partnerky důležitý. Sázka na sexy mozek se vyplácí.

Láska je láska...

Pravidlo o tom, že žádná láska není taková jako láska k jídlu, platí i v případě žen. Málokterá sice z taktických důvodů přizná, že před vášnivým sexem preferuje například filé z grilovaného lososa s dušenou zeleninou na másle a jednou či více skleničkami chablis, ale je to tak. Za tímto účelem je ovšem nezbytné znát chuťové preference partnerky a ovládat alespoň základy vaření. Nutno přiznat, že v okruhu mých blízkých je nemálo takových, kteří před volbou vaření, či povinný sex sáhnou raději po modré pilulce.

Nejen penisem sex je živ

Dobrá večeře spojená s konzumací alkoholu v mezích normy může probudit i vaši touhu. Pokud ne, jazyku a prstům lze na rozdíl od erekce poručit. Proto v případě, že si nejste jist kvalitou ztopoření, platí pravidlo o schopnosti muže se z problému vylízat. Ještě předtím se věnujte bradavkám, prsty zároveň připravujete prostor pro ústa a jazyk. Zároveň s jazykem pracujícím na klitorisu mohou prsty bádat uvnitř vaginy, při troše štěstí lze dokonce narazit na G-bod. Jak praví jedna kniha, dobrá práce pusou a prsty přebije malý penis.