Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia
Sex

Seznamka pro muže s malými penisy boduje

Vydáno: 13.03.2020
Přestože všeobecně platí představa o přímé úměře mezi kvalitním sexem a velikostí penisu, rozhodl se jít „small penis dating site“ Dinky One ze všech sil proti proudu. Míří totiž na segment mužů, ke kterým nebyla příroda příliš štědrá.

Každý ví, do čeho jde

Za založením stránek stojí David Minns, který hodlá tímto způsobem bojovat proti předsudkům, pornografickému průmyslu a všem zastáncům teorie, že kdo s malým penisem na štěstí čeká, ten se načeká a jako by nebyl. Mimochodem, muž stejného jména randil v 70. letech se zpěvákem skupiny Queen, předčasně zesnulým Freddiem Mercurym. „Každá žena, případně muž, kteří se rozhodnou pro rande na základě nabídky Dinky One, budou dopředu vědět, do čeho jdou,“ tvrdí David Minns s tím, že veškeré údaje o rozměrech penisu ušetří obě strany nepříjemných překvapení a trapných chvilek.

Nejste v tom sami

Jak dále nový server uvádí, podle studie publikované v roce 2015 v magazínu The British Journal of Urology International realizované na reprezentativním vzorku 15 521 mužů ze 17 zemí, celosvětová průměrná délka ztopořeného penisu činí 14 centimetrů. „Přitom až 50 procent mužské populace nedosahuje těchto rozměrů. Jedná se o úspěšné muže, které potkáváte v práci, na univerzitě, ve škole, v nočním klubu, ve vlaku. Nejste v tom sami,“ praví se v tiskové zprávě, která zároveň lehce zpochybňuje procento dosahujících 14 cm +, neboť muži mají údajně tendenci své míry zveličovat.

Vzrušující představa malého ptáka

Podle Davida Minse není radno zapomínat na skutečnost, že existují ženy preferující před velikostí penisu schopnost hrátek všeho druhu, kterým sex s nadměrně vyvinutým jedincem neposkytuje patřičné potěšení. „Jsem dominantní žena, kterou představa muže s malým ptákem vzrušuje. Nechci chlapa, který mě zalehne s tím, že musí být po jeho. Zbožňuji jazyk, hračky. Miluji orgasmus, ale chci k němu dojít vlastní cestou,“ napsala v této souvislosti dvaačtyřicetiletá návštěvnice stránek.

Stránky Dinky One byly spuštěny 9. března, hned první den zaznamenaly 27 000 návštěv, následující den se jejich počet přehoupl přes hranici 30 000. Zhruba pětinu zájemců tvoří členové gay a bisexuální komunity. Ženský faktor je pak zastoupen 27 procenty.
Související témata: vztahy , Sex , Penis , Dinky One , internet , seznamka