Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex s kamarádkou
Autor: profimedia.cz Sex s kamarádkou
Sex

Sex s kamarádkou? A proč ne!

Vydáno: 06.12.2018
Playboyové, nemá cenu zapírat. V našem okruhu se vyskytují dámy, které sice považujeme za kamarádky, nicméně občas přijde chvíle, kdy zatoužíme prolomit bariéru přátelského polibku na tvář. Cítíme, že nastal čas se posunout.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A věřte tomu, že pokud kamarádky nejsou zcela frigidní, případně nepatří mezi stoupenkyně hnutí Metoo (s dámami tohoto ražení ovšem asi playboy nekamarádí), prožívají ve vztahu k nám často totéž. Proto není od věci věnovat případným, zřetelně vysílaným signálům patřičnou pozornost a jít zatím skrytým touhám kámošek naproti. Máme pro to hned několik důvodů.

Zbytečné obavy

Jedním z prvních na pohled logických důvodů, proč s kamarádkou ne, je strach z nabourání dosud funkčního vztahu. Jedná se o oprávněnou obavu, neboť v případě sexuálních objektů převyšuje nabídka poptávku, zatímco kamarádek se nedostává. Na druhou stranu realizovali vědci z univerzity v Louisvillu v Kentucky na toto téma výzkum, na jehož základě došli k zajímavým zjištěním. 80 procent studentů po sexuální premiéře s dosavadní „jen“ kámoškou v této činnosti pokračuje. Polovina z nich dokonce tvrdí, že sex jejich přátelství utužil, protože už před sebou nemají co skrývat. Pouhých 30 procent mělo po prolomení kamarádské bariéry divný pocit.

Jedním z důvodů, proč s kamarádkou ne, je strach z nabourání dosud funkčního vztahu.
Autor: profimedia.cz Jedním z důvodů, proč s kamarádkou ne, je strach z nabourání dosud funkčního vztahu.

Kámoška ví...

Ve prospěch sexu s kamarádkou hovoří absence stadia zamilovanosti, kdy obě strany hledají, mnohdy za každou cenu, argument ve prospěch milované bytosti. Kamarádka vás naopak dokonale zná, k sexu svolila při vědomí toho, že vyznáváte pravidlo o nezbytnosti importu sexuálních bodů především z cizího hřiště. A je srozuměna s pravidlem: Ať je, jaká je, hlavně ať je jiná. Podle časopisu Archives of Sexual Behavior představuje sex s kamarádkou vhodné vyplnění času muže, který se netouží v dohledné době vázat. A fakt, že má kamarádka proměněná v objekt ukojení sexuální touhy paralelní, mnohdy až „vážný“ vztah, považuje za nepodstatný. Skutečná kamarádka pak zůstává kamarádkou i po vaší možné zamilovanosti, neboť ta postupem času opadne a prověřená kádrová rezerva se vždycky hodí.

Sex s kamarádkou představuje vhodné vyplnění času muže, který se netouží vázat.
Autor: profimedia.cz Sex s kamarádkou představuje vhodné vyplnění času muže, který se netouží vázat.

Není NE jako NE

Podle výsledků průzkumu anglického serveru Lovehoney realizovaného na vzorku 1600 respondentů, 64 procent oslovených žen by se sexu s kamarádem rozhodně nebránilo. V případě mužů a jejich kamarádek se jedná o 51 procent. Muži mají větší zábrany, neboť se bojí odmítnutí. O to víc by měli pilovat schopnost poznat kategorické NE a NE ve smyslu, přece nekývnu napoprvé, ale pokud se budeš ještě chvilku alespoň trochu snažit...
Související témata: vztah , kamarádka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama