24. července 2019 22:02

Sex nejen ve městě

Přestože je letošní léto jako na houpačce, jsou prázdniny časem, kdy lze provozovat sexuální aktivity i mimo prostory ohraničené čtyřmi stěnami, podlahou a stropem. Proč to tedy nezkusit.

Pravda, přemnožená klíšťata představují značnou hrozbu, na druhou stranu má sex pod modrou oblohou, případně pod hvězdami, určitě něco do sebe. V první řadě vás nutí změnit zaběhnuté stereotypy. Při poctivém střídání poloh je možné se alespoň částečně opálit. Na rozdíl od bytu po sobě nemusíte uklízet nepořádek. A zpěv ptactva představuje určitě větší zdroj inspirace než vrzající rošt postele. Sex v přírodě se může rovnat v tom nejlepším slova smyslu nezapomenutelnému zážitku. Navíc když vás partnerka odmítne, nemůže vám později vyčítat, že nemáte smysl pro romantiku.

Místo činu

Balkon: Pokud zvolíte balkon vlastního bytu, jedná se o volbu skýtající řadu výhod. Máte to kousek domů. Sledovat v akci vás mohou maximálně sousedé, proto se doporučují pozice vleže na zemi plus omezení zvukového projevu. V případě obliby polohy, ve které hraje byť sebemenší roli balkonové zábradlí, je životně důležitá jeho kontrola. Zábradlí totiž nemusí být vždy tak pevné jako vaše erekce.

Pláž: Koktejl Sex on the Beach (vodka, broskvový likér, pomerančový a brusinkový džus, led) patří do kategorie oblíbených, řeč je ale o akci. Kamenité pláže se k sexuálním hrátkám zrovna nedoporučují. Pozor na písek, dostane se opravdu všude, tedy i tam, kam nepatří. Noční sex na pláži nepředstavuje zrovna originální nápad, počítejte proto s konkurencí a rizikem v podobě delšího hledání patřičného prostoru. Znalci doporučují polohu na pejska.

Louka: Když piknik, proč ne taky sex a důkaz možnosti smysluplného využití lánů řepky. Kolem ptačí zpěv, květiny. Na druhou stranu pozor na klíšťata, bodláky, trny. Mimo hru jsou alergici. Nejvhodnější polohou má být lžíce.

Les: V tomto případě se doporučují ranní, dopolední, případně časně odpolední hodiny. Večer totiž můžete svou sexuální aktivitou rozlítit zvěř. Nejspíš proti budou brouci, komáři a mravenci. Proto se doporučuje poloha, kdy je muž opřený o strom, ústa se věnují bradavkám, intenzitu styku určuje síla rukou muže. Kdo dá víc než minutu, je borec, při zvládnutí tří minut si zaslouží Playboy s autogramem Lady Dee.

Bazén: V případě vlastního bazénu to máte kousek domů. Vzhledem k tomu, že voda nadnáší, lze doporučit polohu „les.“ Je to docela zábava, při které se až tak moc nenadřete. Na druhou stranu voda likviduje proces přírodního vlhnutí partnerky, pokud se akce protáhne, hrozí u žen podle jednoho z textů Lou Fanánka Hagena zánět „dolních cest píchacích“. Navíc každá voda, kterou nepřebijete smrtelnou dávkou chloru, hrozí bakteriemi.

Co na to zákon

I u něčeho tak vzrušujícího, jako je sex na veřejnosti, platí, že neznalost zákona neomlouvá. Zákonodárce si s tímto víceméně přirozeným skutkem nevěděl moc rady, proto může být sex na veřejnosti trestán podle zákona o výtržnictví, kdy hrozí postih odnětí svobody až na dva roky. Sex je zakázáno provozovat mimo jiné na pietních místech, jako hřbitovy, pomníky a památníky. Chtíč je pak potřeba udržet na uzdě rovněž v kulturně historických zařízeních. V této souvislosti se mi vybaví scéna ze seriálu Přátelé, ve kterém Rachel a Ross provozují sexuální aktivity v paleontologickém muzeu. Sex pak naše legislativa zakazuje rovněž v prostorách s vyšším výskytem dětí, jako jsou školy, družiny, sportovní stadiony a internáty. Minimálně z výtržnictví tak mohou být obviněny učitelky souložící v učebnách či kabinetech se svými žáky. Na pornografických serverech se přitom jedná o hojně sledované příběhy.