11. listopadu 2019 18:25

Proč by mladí playboyové měli randit se zkušenými ženami

I playboy je tvor, který musí projít patřičným vývojem. Ten je postaven na důkladné osvětě. Proto nabízíme především mladší generaci našich čtenářů několik důvodů, proč není od věci navázat v počátečním stadiu vývoje vztah se ženou, která už ví, jak to v životě chodí.

Zkušenost

V tomto případě platí, že co se v mládí naučíte, v dobách dospívání a zralosti jako když najdete. A řeč není zdaleka jen o sexu. Zkušená žena rovná se bezpočtu rad nad zlato. Proto není vůbec od věci začít se zadanou dámou a věnovat patřičnou pozornost její strategii šálení partnera. Přijdete včas o iluze, v dalších vztazích vás pak hned tak něco nepřekvapí. Tím ovšem proces předávání zkušeností nekončí. Jak jsem se dočetl v britském levicovém listu The Guardian, zkušená žena může naučit například správným stravovacím návykům a použití nejvhodnější toaletní vody. V této souvislosti je nutno si uvědomit, že zralí muži touží mít věci pod kontrolou, což většině dnešních žen příliš nevyhovuje. S víceméně poslušným zajíčkem roste sebevědomí a pocit vlastní síly.

Radost z dobře odvedené práce

Před mnoha lety mi šarmantní herečka Stella Zázvorková vyprávěla příběh svého kolegy Jiřího Sováka. Svůdce proslulý svým vytříbeným vkusem chodil po jistý čas s o desetiletí starší dámou. Na dotaz, proč tak činí, herec odpověděl ve smyslu, že největší odměnou je mu vděk v očích dotyčné.

Finanční vyrovnanost

Pokud nejste synek oligarchy, případně následník královského trůnu, můžete si být jistý, že s vámi zkušená žena nerandí kvůli hmotným statkům či šlechtickému titulu. Mnohdy stačí „jen“ orgasmus, pevné tělo a obdivné pohledy. V obojím případě platí, že všeho moc neškodí. Můžete tak počítat s tím, že partnerka vybere restauraci odpovídající vašim finančním možnostem a během večera vymyslí, jak se podílet na úhradě účtu. A nebude se smát vašemu autu, které drží pohromadě pouze silou vůle a šťastných okolností.

Umění naslouchat

V případě žen existuje přímá úměra mezi věkem a růstem hereckých schopností. Proto dokážou dokonale zahrát zájem i v případě, že jí vášnivý výklad o tom, jak zbytek světa nechápe vaši genialitu a nedokáže ocenit vaše schopnosti, absolutně nezajímá. Některé to dotáhly dokonce tak daleko, že zatímco tvář projevuje porozumění a soucit, mozek řeší, zdali k víkendovému obědu bude rajská omáčka, nebo španělské ptáčky, obojí s knedlíkem. Muž však žije v představě, že konečně našel bytost žijící v jeho světě.

Absence biologických hodin

Přestože i v tomto případě existují výjimky potvrzující pravidlo, je soudné ženě jasné, že všechno krásné, tedy i vztah s mladým hochem, jednoho dne skončí. A proč si sice očekávaný, leč přesto bolestný rozchod komplikovat tahanicemi o potomka, kterého by navíc sourozenci z předchozího vztahu vnímali jako vetřelce? Nutno však říci, že existují i ženy, které v rámci zesíleného tikotu biologických hodin hledají v mladých mužích pouze vhodný biologicko-genetický materiál. Proč ne, pak je ovšem na místě patřičná dohoda.