23. února 2021 19:35

O čem muži sní...

Jak pravil jeden z největších vědců historie Albert Einstein: „Představivost je důležitější než znalosti. Znalosti jsou omezené, zatímco představivost zahrnuje celý svět, povzbuzuje pokrok a rodí evoluci.“ Nelze nesouhlasit. Kromě toho je v případě erotických snů možné při správně vynaloženém úsilí a nezbytném štěstí proměnit i hodně odvážný sen v realitu.

Sex s učitelkami

Máme občanku, ráno tvrdou erekci, spolužačky se nám zdají hloupé a nezkušené. Sexy dejme tomu pětatřicítka je tak logicky častým cílem našich erotických představ. Sny do praxe uvedl například francouzský prezident Emmanuel Macron, který se v patnácti letech nechal svést svou o pětadvacet let starší učitelkou Brigitte, matkou tří dětí. Nakonec z toho byla svatba a paní Brigitte se stala první dámou Francie. Když si vzpomenu na učitelky, které si nechaly říkat na střední škole profesorky, ani se prezidentovi země galského kohouta nedivím, byť svatba s některou se soudružek nikdy v mých snech nefigurovala. I v tomto případě platí, že kde není žalobce, není soudce. Věci by ovšem rozhodně neměly dojít tak daleko, jako tomu bylo v případě dvaatřicetileté učitelky Zdenky, která se po několik měsíců oddávala sexuálním hrátkám s patnáctiletým studentem Filipem. Hoch si totiž hrátky natočil a obrazovým materiálem se chlubil spolužákům.

Sex s šéfovou

Přestože podle statistik sní o sexu s nadřízenými spíš ženy, jedná se až o 40 procent, i v tomto případě existují časté výjimky potvrzující pravidlo. A bude líp, neboť přitažlivých šéfek je naštěstí čím dál tím víc. V případě, že po šéfce jedete, leč zároveň vás děsí její neustálé pérování, vězte, že co se škádlivá, to se rádo má. Každopádně je nutno mít věci pod kontrolou, neboť občas se to může zvrtnout. Názornou ilustrací toho, kam až můžou věci dojít, je snímek Skandální odhalení s Michaelem Douglasem a Demi Moore.

Sex s podřízenou

Při zadání hesla do vyhledavače se stejně jako v případě vztahu hoch – macecha objeví hodiny instruktážního materiálu. Rozdíl spočívá v tom, že hrdinou bývá zralý muž, neboť z privilegia mít například vlastní sekretářku se těší v drtivé většině případů úspěšní a úspěch vyžaduje čas. Sny o sexu s atraktivní a povolnou podřízenou jsou proto patřičně motivující, neboť vedou k zvýšenému pracovnímu úsilí. Někdo to třeba, jako Bill Clinton, jehož sexuální hrátky s vnadnou stážistkou Monikou v prostorách Bílého domu bavily celý svět, dotáhne na prezidenta USA.

Sex s partnerkou otce

Pokud videa na pornografických serverech reagují na poptávku, je touha mužských ratolestí po sexuálních hrátkách s většinou mnohem mladší partnerkou otce až zarážející. Dotyčná dělá nejdřív Zagorku, postupem času ovšem dojdou věci do stadia, kdy macecha a synek jenom čekají na to, až za živitelem rodiny zaklapnou dveře... Touhu mladých mužů po partnerkách otců lze vysvětlit kromě rivality rovněž snahou o efektivní výpomoc. Je ovšem otázkou, jak moc si této výpomoci nepříliš stíhající otcové cení. Odhaduji, že v tomto případě platí spíš pravidlo, že vděku se syn nedočká a každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán.

Nezávazný sex

Sen, který se může splnit docela často. V první a víceméně v poslední řadě stačí najít partnerku, která se ztotožňuje s pravidlem, že k tomu, aby si člověk zahrál dobře tenisovou dvouhru, nepotřebuje spoluhráče milovat. Stačí jít na hřiště, případně do postele s cílem se pobavit a odvést pokud možno co nejlepší výkon. V obou případech následuje sprcha a jde se domů.