Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Sex

Na velikosti (ne)záleží…

Vydáno: 20.02.2020
Existují reklamy špatné, průměrné, dobré, lepší a skvělé. Do poslední kategorie řadím přes deset let starou reklamu na jednoho dnes už neexistujícího mobilního operátora. Krátký, leč zcela výstižný děj je o tom, že řidič Bob (Josef Macháček) naloží do auta hezkou stopařku Janu (Sandra Nováková). Flirtování ovšem utne hned v počátku puštěné rádio, jehož prostřednictvím bejvalka Bobovi vzkáže, že na velikosti nezáleží.

Alfasamec versus malý kašpárek

Záleží, či nezáleží? To je to, oč minimálně po staletí běží. I v tomto případě platí, že proti gustu žádný dišputát. Na jedné straně zástupkyně něžnější části lidstva preferující alfasamce s penisem vysoce nadstandardních rozměrů. Na straně druhé dámy souhlasící s teorií, podle které lze i s malým kašpárkem zahrát velké divadlo. Před klasickým „bušením“ preferují například něžnost a perfektní předehru, během které je možné dosáhnout i několika orgasmů.

Lubrikantem k velikosti

Do hry o velký nebo alespoň standardní penis se rovněž vložila řada výrobců. Například seriózní server www.zboží.cz nabízí v kategorii Erotické zboží a pomůcky hned 112 produktů. A tak lze pořídit zvětšovač, případně natahovač penisu, krémy a tabletky na zvětšení penisu a déletrvající erekci. Široká je i nabídka vakuových pump. Přesto se mi představa toho, že po natření krémem zvaným lubrikant naroste mužská chlouba o několik centimetrů, zdá být iluzorní. Na druhou stranu, jak pravil čerstvý znovu držitel českého občanství, světově proslulý literát Milan Kundera, optimismus je opium lidstva.  

Každý centimetr něco stojí

K mohutnějšímu penisu je možné se rovněž propracovat prostřednictvím chirurgického zákroku, zvětšení a zbytnění naši mužské chlouby se nazývá penoplastika. Jedná se o výkon s dvojnásobným pozitivním účinkem. K zvětšení penisu o 1 až 4 centimetry lze totiž dojít metodou lipotrasfer, kdy je tuk vhodný k prodloužení penisu odebrán z břicha či stehen. Zákrok, který nejspíš nehradí zdravotní pojišťovna, se provádí v celkové anestezii, trvá dvě až tři hodiny a vyžaduje čtyřtýdenní rekonvalescenci.

Za účelem prodloužení penisu lze od roku 2016 vyrazit do USA. Velikost (L, XL a XXL) je záležitostí silikonových penilních implantátů vložených pod kůži penisu. Zákrok trvá zhruba hodinu, možná je celková anestezie. Ještě předtím je však nezbytné podstoupit obřízku a počítat s minimálně šest týdnů trvající sexuální abstinencí. A protože každý centimetr penisu navíc něco stojí, existuje přímá úměra mezi zvětšeným penisem a o skoro 300 tisíc korun ztenčeným bankovním kontem.

Ve vlastních rukách

Pokud nechcete utrácet peníze, vsaďte na teorii, podle které máme velikost penisu doslova ve vlastních rukách. Stačí naučit se správné masturbaci. Způsobů je údajně hned několik. Výměna tradiční pravé ruky za levou. Spojení palce a ukazováčku. A také technika vycházející z toho, že žalud je jako víčko na láhvi. Přitom všem si pak, podle nepochybně zasvěceného textu, můžete představit, jak vás uspokojuje váš sexuální idol odvedle. Jak ovšem v souvislosti s masturbací upozorňují někteří odborníci, příliš časté sebeukájení, byť možná vedoucí k růstu penisu, může způsobit nezájem o standardní formu sexu s partnerkou. V takovém případě je ovšem velikost penisu druhořadá. Na druhou stranu, co je doma, případně v ruce, to se počítá.

(Článek Falometrie aneb Měření pindíků čtěte v březnovém vydání Playboye)

Související témata: Playboy 03/20 , vztahy , Penis , falometrie