návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Sex

Letem sexy světem

Vydáno: 16.09.2020
„Láska je odpověď. Ale zatímco čekáš na odpověď, sex přinese pár docela zajímavých otázek,“ říká americký režisér Woody Allen. V tomto případě je na řadě stranický sex a strava procházející kromě žaludku rovněž penisem.

Sex a politika

Podle jednoho moudra překoná láska všechny překážky. Jak ovšem ukazují výsledky průzkumu Pew Research, pro silně polarizovanou společnost v USA to pár měsíců před prezidentskými volbami, ve kterých se spolu utkají Donald Trump a Joe Biden, neplatí.

Podle studie realizované na reprezentativním vzorku 4800 lidí, totiž hned sedm z deseti voličů Demokratické strany uvedlo, že si nedovede představit svůj vztah s někým, kdo v roce 2016 hlasoval ve prospěch Donalda Trumpa. Polovina oslovených republikánů pak jednoznačně odmítá randit s osobou, která ve stejných volbách hlasovala pro Hillary Clinton. Podle výsledků průzkumu si pak 78 procent voličů z řad demokratů jiné než bílé pleti nedovede představit milostný vztah s republikánem či republikánkou, v případě bělochů stejné strany se jedná o 63 procent.

Poněkud méně vyhrocená je situace mimo dvojici Trump – Hillary Clinton. Zatímco 43 % voličů demokratů kategoricky odmítá vztah se členem republikánské strany, republikáni jsou v tomto ohledu méně konzervativní, vztah s demokratem či demokratkou nepovažuje v žádném případě za možný pouze 25 % oslovených.

Nutno říci, že výzkum pochází ze studie z října 2019, tedy před nástupem pandemie covidu-19 a rasovými nepokoji. Jako vysoce pravděpodobný se proto jeví předpoklad, podle kterého by studie v dnešním čase předvolebního finiše ukázala na ještě větší rozdělenost amerických voličů.

Výzkum dále ukázal, že 62 % oslovených demokratů žilo ve stavu single, mezi republikány se jednalo o 36 %. Z toho vyplývá, že liberální voliči mění častěji partnery a nehrnou se do zakládání rodin. Polovina dotázaných žen obou politických táborů pak připustila, že sehnat odpovídajícího partnera i napříč partajemi se stalo v posledním desetiletí obtížnější.

Jídlo prochází penisem…

Prostě a jednoduše, kdo na testosteron, pevnou erekci a kvalitní sperma bez správných pokrmů čeká, ten se načeká. Podle milánského doktora Giovanniho Sevesa, specializovaného na sex a výživu, není nikdy pozdě začít. Stačí málo.

Mléko: Podle dr. Sevesa představuje dostačující dávku něco málo přes půl litrů mléka denně. Do nebes vynášený i zatracovaný nápoj totiž obsahuje aminokyseliny, které stimulují produkci hormonů, rozvíjejí svalovou hmotu a snižují tukovou tkáň.

Žloutek: V případě, že člověk nepřekročí hranici tří vajíček denně, není potřeba se špatného cholesterolu ani problémů se srdcem bát. Žloutek pomáhá zvýšit příjem vitaminu D, který ovlivňuje hladinu testosteronu.

Červené hrozny: Lahodné ovoce obsahuje resveratrol, antioxidant, který promění líné spermie ve sprintery, kromě toho zlepšuje krevní oběh.

Med: Tekuté zlato produkuje bor zvyšující hladinu testosteronu. Kromě toho podporuje produkci oxidu dusnatého, který hraje nemalou roli při erekci penisu, neboť „posílá“ krev ve správný čas na správné místo.

Kdo na testosteron, pevnou erekci a kvalitní sperma bez správných pokrmů čeká, ten se načeká.
Autor: profimedia.cz Kdo na testosteron, pevnou erekci a kvalitní sperma bez správných pokrmů čeká, ten se načeká.

Česnek: Podle japonské studie pomáhá česnek hypofýze v produkci luteinizačního hormonu (LH) podporujícího tvorbu testosteronu. Obsahuje rovněž alicin neboli sloučeninu snižující hladinu stresového hormonu kortizol v krvi. Doporučuje se konzumace zasyrova.

Granátové jablko: Jak praví výzkum zveřejněný v International Journal of Impotence Research, vyřeší jedna sklenice šťávy z granátového jablka denně problémy 47 % mužů vykazujících nedostatečnou erekci.

Avokádo: Super erekce? Podle vědců z Pensylvánské univerzity stačí celozrnný chléb, polovina zralého avokáda a plátek uzeného lososa. Avokádo je plné mononenasycených mastných kyselin ničících zlý cholesterol LDL, který ucpává tepny a brání prokrvení penisu.

Tuňák: Vyhledávaná pochoutka obsahující vitamin D, konzerva denně může údajně zvýšit hladinu testosteronu až o 90 %. Konzumace vyhledávané ryby snižuje hladinu steroidních hormonů (SHBG) snižujících v případě nerovnováhy volného a vázaného testosteronu libido. 

Související témata: vztahy , Sex , politika , jídlo , potraviny , výživa