3. června 2019 20:17

Letem, sexy světem...

Stejně jako ve fotbale i v sexu platí, že zatímco body z domácího hřiště se berou jako samozřejmost, branka vstřelená na hřišti soupeře má dvojnásobnou hodnotu. Proto je nezbytné, aby venkovním zápasům, zejména pak mezinárodním utkáním, předcházela důkladná taktická příprava, postavená na relevantních informacích.

Sex v chomoutu

Podle průzkumu společnosti Durex má 80 procent obyvatel Ruska starších osmnácti let sex alespoň jednou týdně. Podle mezinárodní Encyklopedie sexuality věří přes 60 procent obyvatel říše Vladimira Putina, že se manželský sex vyznačuje větší intenzitou a kvalitou, než je tomu v případě sexu mezi svobodnými.

Sladká Itálie

32 procent obyvatel Itálie starších šedesáti let má pravidelný sex. Pravda, výzkum Durexu v tomto případě neupřesňuje, co se skrývá pod pojmem pravidelný (denně, týdně, měsíčně), na druhou stranu je zřejmé, že ani seniorský věk la dolce vita nebrání.

Co se na střední naučíš

Přestože přes 61 procent obyvatel Malajsie vyznává islám, proběhla před časem v zemi debata o tom, zdali by se sexuální výchova neměla stát součástí výuky na středních školách. Výsledek není znám, každopádně 74 procent obyvatel země provozuje sex alespoň jednou týdně.

Modrá je dobrá

Zajímavá informace přišla ze Španělska, kde tamní muži užívají viagru i v časech plné síly, kdy nemají problém se sexuálním apetitem. Důvod? Touha potěšit dámy svého srdce déle trvající akcí.

Vzhůru do exotiky

Server huffpost.com přišel se seznamem zemí, do kterých se vyplatí vyrazit za sexem. Na prvním místě se umístila Dominikánská republika, vřele doporučovány jsou především oblasti Sosua a Boca Chica. Druhé místo bere Thajsko, třetí Kambodža. Následují Nizozemsko, Španělsko, Brazílie a Filipíny.

Viva sexy Paris

S předchozí informací se ovšem poněkud tluče seznam měst sexu zaslíbených. Na prvním místě je podle serveru gothamclub.com Paříž, metropole nad Seinou se těší ze skóre 86,5 bodu. Na dalších medailových pozicích se umístilo Rio de Janeiro (86,15) a Londýn (84,1). Do první desítky se dále probojovaly Los Angeles (80,09), Berlín (80,8), New York (77,95), Sao Paulo (75,95), Las Vegas (75,3), Ibiza (74,2) a Amsterodam (73,65).

Sex a Suomi

Přestože nejvíc doporučovaným sexuálním destinacím vévodí teplé kraje, pokud jde o náruživost žen a dívek, jednoznačně kraluje chladná Skandinávie. Podle americangrit.com propadly sexu nejvíc Finky následované Švédkami, Dánkami a obyvatelkami Norska. Mezi elitou jsou pak dámy z Irska, Polska, Portugalska, Anglie, Itálie a Německa. Až na patnáctém místě se umístily reprezentantky USA. Vítězné obyvatelky země tisíce jezer přiznávají v 79 procentech „vysoký sexuální apetit“, 30 procent pak mluví o „vysoké sexuální touze hraničící s nymfomanií“. Suomi tak kraluje nejen hokeji.