2. dubna 2019 20:02

Když chceš krásně milovat, sex si musíš pilovat...

Alespoň to tvrdí, česká herečka, spisovatelka, scenáristka a moderátorka Halina Pawlowská. Takže několik „pilníčků“.

Maďaři vládnou evropským penisům

Debaty o tom, do jaké míry se velikost penisu podílí na upokojení partnerky, jsou nekonečné a do budoucna tomu nebude jinak. Každopádně všechny ty, kteří razí teorii, že na velikosti záleží, možná znepokojí výsledky vědců z univerzity v italské Padově publikované v prestižním magazínu Human Reproduction. Jak ukázalo jejich bádání, průměrná velikost penisu se zmenšila za posledních patnáct let o 0,9 centimetru. Kromě toho roste míra obezity, přičemž lidově řečeno „pupek“ brání maximálnímu využití délky reprodukčního orgánu. Co se pak rozměrů týče, největšími penisy v Evropě se mohou pyšnit s průměrnou délkou 16,5 cm Maďaři. Následují Italové (15,74 cm), naopak nejhůř jsou na tom Rumuni – 12,73 cm.

Sex versus muzika

Přestože hudba patří ke kvalitnímu sexuálnímu prožitku, zveřejnila německá mutace Playbyoe seznam skladeb, které se k sexu naopak vůbec nehodí. Na prvním místě se umístil hit Lionela Richieho All Night Long, skladba může vyvolat v partnerce přehnaná očekávání. Následuje Je t’aime moi non plus dvojice Serge Gainsbourg a Jane Birkin, poslech během sexu vede k předčasnému vyvrcholení. Vcelku logicky by pak měly být vyloučeny z intimních hrátek skladby Isn’t She Lovely a Goodbye My Lover z repertoáru Stewieho Wondera a Jamese Blunta. Na hraně se pak pohybuje Sweet Dreams. Zatímco v podání Eurythmics se jedná o vcelku přijatelný song, cover verze Marilyn Mansona rozbije toužebně očekávané chvíle na padrť.

Bojme se narcisů

Co se profesí týče, nejblíž mají k nevěře letušky, zdravotní sestry a zaměstnankyně bank. Dámu, která vám nasadí parohy, lze, alespoň podle Business Insider, s předstihem odhalit na základě jejích povahových rysů. Nejblíž mají k nevěře typy z kategorie „narcis“. Jedna zamilovaná osoba po jejich boku nestačí, touží po lásce a uznání všech. Ať to stojí, co to stojí. Na druhém místě se v žebříčku potenciálních nevěrnic umístily ženy a dívky s malým sebevědomím. Snadno totiž podlehnou i primitivním lichotkám. Následují sobci. Zatímco u většiny lidí je nevěra spojena s morální kocovinou, má tento druh žen v sobě vypěstován kodex vlastní nedotknutelnosti.

Ideální dvanáctka

Ideální počet sexuálních partnerů? Přece dvanáct! Alespoň to tvrdí výzkum seznamovací společnosti IlliciteEncourtes.com. Podle výsledků je osoba s méně sexuálními zářezy automaticky uložena do škatulky nezkušených. Naopak do kategorie promiskuitních jsou pak řazeni ti, v jejichž případě překročil počet sestřelů číslo devatenáct. Jak praví dále průzkum, 45 procent žen by rádo znalo počet předchozích sexuálních objektů svého partnera, u mužů se jedná o 53 procent.