7. června 2019 18:42

Jak na lepší erekci a větší výdrž

Chcete si sex víc a déle užít? Rádi byste se předvedli s ještě pevnější a delší erekcí? Tedy „upevnili vztah“? Máme pro vás pár tipů. Ať už chcete zazářit doma, nebo někde jinde...

Bez obav, nechceme tu mluvit o žádných himálajských čajích ani rádoby zázračných kapkách a podobně. Nebudeme zkoumat ani vaši krevní skupinu. Půjdeme na to tou nejjednodušší cestou – mechanicky. A využijeme základy fyziky.

Objevte kouzlo erekčních kroužků

Ty nejjednodušší erekční kroužky vypadají jako… těsnicí kroužek. Nicméně na výběr je jich spousta. Více či méně pružné, širší a mohutnější, nebo naopak slabší, s výstupky nebo hladké, z různých materiálů dle libosti – od klasického silikonu, PVC, pryže až po tvrdé materiály, jako je kov či dřevo. A pro zpestření jsou některé kroužky vibrační a dokonce vodotěsné pro hrátky ve vodě. Erekční kroužek lze navléknout pouze na penis, nebo na varlata, nebo je zkombinovat pro dosažení maximálního účinku.

Zkuste to bez vzduchu, Marconi

No, tak v originálu to bylo „bez drátů“, ale nám se to sem hodilo takhle. Jak jako bez vzduchu? No, jako ve vakuu. Na řadu přichází na začátku zmíněná fyzika a erotická pomůcka zvaná vakuová pumpa. Ta funguje na principu podtlaku. Jedná se o válec, ve kterém díky odsátí vzduchu vznikne podtlak. Ten způsobí, že se do topořivých tělísek penisu dostane víc krve. A víc krve v penisu znamená víc erekce. Takže jak na to? Penis vložíte do válce pumpy. Tam ho těsně obejme vstupní manžeta. Odsajete vzduch z válce a… můžete se začít bít v prsa, řvát jako Tarzan a přivolat svou partnerku za účelem vzájemného uspokojování. Pro technické nadšence jsou vakuové pumpy také s nanometrem, který změří hodnotu vytvořeného podtlaku.

Nejdřív je trénink...

Všechno je to v hlavě. To často slýcháváme od sportovců. A je to prostě tak. Ale důležitou součástí každého dobrého výkonu je také poctivý trénink. Věřte, nebo ne, natrénovat se dá i sexuální výdrž, tedy oddálení toho okamžiku, kdy se zachvěje zem. Existuje na to speciální trenažér. Ne, není to nic jako rotoped nebo běhací pás. Je to nenápadná a diskrétní věcička, kterou v pohodě schováte do šuplíku. Odborně se tomu říká masturbátor – training unit od značky Fleshlight. Tedy to nejlepší mezi masturbátory, co lze na trhu koupit. A navíc budete při tréninku zažívat naprosto realistické pocity, jako by tam s vámi nebyla jen ta věcička…

Není potřeba se hnát hned do těch nejdražších erotických hraček. Vyzkoušejte ty základní, a pokud vám, a třeba i partnerce, přinesou rozkoš, postupte na další level. A nezapomeňte u všech pomůcek používat odpovídající lubrikant.

Vše pro lepší erekci najdete na Sexshop.cz.