1. dubna 2021 17:40

Dlouhá noc...

Jak zpívá Helena Vondráčková v jednom ze svých největších hitů: „Bude dlouhá noc a pak nádherně hrát, hodně dlouhá noc, nikdo z nás nejde spát. Tebe mít, je to, co chci nejvíc, ten nápad máme právě teď oba.“ Text songu pak posloužil k několika tipům, jak si nejbližší čtyři noci opravdu užít.

Ty a já nastokrát...

V tomto případě teda nevím, byť realita je taková, že nemálo dívek a žen preferuje anální sex, nicméně tuto svou zálibu tají. Přitom, podle průzkumu 94 procent žen dosáhlo při análním sexu orgasmu, což je mnohonásobně vyšší procento než u orálního či vaginálního sexu. Panuje-li nejistota, není od věci se zeptat, jinak může platit pravidlo o tom, že i snaha o dobrý skutek musí být po zásluze potrestána. Souhlas rovná se nákupu většího množství lubrikantu a jde se na to.

Ten nápad máme právě teď oba...

Pravda, simultánní orgasmus považují i orgasmu znalí za malý zázrak, na druhou stranu i zázraky se dějí a malý je ten, kdo má v sebe malou víru. Americký psycholog a sexuolog Justin Lehmiller doporučuje v první fázi vzájemnou masturbaci a polohu, kdy je partnerka nahoře, případně misionáře. K orgasmu pak vede jakákoli poloha zezadu, kdy penis naráží na přední stranu pochvy vyznačující se mimořádnou citlivostí. Podle amerického psychoterapeuta Edwarda Eichela pak v rámci snahy o dosažení simultánního orgasmu není nad polohu Coital Alignment Technique. Zjednodušeně řečeno, jedná se o stav dvou těl, kdy muž leží na ženě, nijak se nepodpírá, oba „jedou“ stejně rychlé a klitoris se tře o kořen penisu… Jak říkám, zázraky se dějí.

Dotyky tvý zas ve mně výbuch způsobí...

K výbuchu je ovšem nezbytné dojít postupnými kroky, přestože existují výjimky potvrzující pravidlo, většina žen totiž není nadšena z nasazení zběsilého tempa a rychlého konce. Zvlášť když místo například psacího stolu je v tomto případě k dispozici postel. Předehra v podobě hlazení, kdy je rukám prakticky vše povoleno, je zcela namístě, není kam spěchat. Je sice pravda, že podle odborného časopisu Sexual Medicine trvá předehra 15,4 minuty a soulož 16,2 minuty, proč však někdy nejít proti proudu?

Jak budem chtít, taková láska muže být...

I v tomto případě platí, že štěstí přeje připraveným a je dobré vědět, jakým směrem se vydat. Například 82 procent žen sní o tom, že sex budou provozovat na nových místech, což lze sice v bytě 1 + kuchyňský kout dost těžko, ale proč to nezkusit. Podle Tracey Cox, britské specialistky na sexuální vztahy, pokud ženy spí, sní mimo jiné o bezpečném znásilnění, o vlastní sexuální neodolatelnosti, o roli dominy a sexu s kýmkoli jiným než s partnerem. Zatímco v případě splnění posledního snu se jedná o vcelku komplikovanou záležitost, sex s další ženou neboli trojka může posunout dlouhou noc tím nejlepším možným směrem. Jiný výzkum hovoří pro změnu o tom, že 50 procent žen touží po tom, aby bylo během akce svázáno, 42 procent by chtělo svázat své partnery a 32 procent by rádo pořídilo ze sexuálních hrátek obrazový záznam.