12. března 2021 19:25

Dělejme to trochu jinak…

Je před námi víkend, a pokud příslušníkům Policie ČR neprokážeme nezbytnou nutnost, nesmíme za hranice katastru, případně okresu. Sex se tak jeví jako vhodná aktivita k zabití času. A protože od playboye musí partnerka vyžadovat právem mnohem víc, než je běžný standard, nebude od věci podívat se na erotogenní zóny a vycházet přitom ze skutečnosti, že kombinaci bod G, vagina, klitoris, prsa, zadeček zná každý.

Dlaně: jako orální sex

Byť dnes patří polibek dámské ruky bohužel spíš do kategorie přežitků, realita je taková, že dlaň obsahuje desítky tisíc nervových zakončení. Proto není důvod zpochybňovat výzkumy, podle kterých má hlazení ruky stejný účinek jako orální sex. Mimořádnou citlivostí se vyznačuje zejména zápěstí.

Chodidla: začněme masáží

Odborníci se shodnou, že část těla, kterou našlapujeme, představuje erotickou zónu srovnatelnou s klitorisem. Jako ideální předehra se proto doporučuje umytí chodidel partnerky v teplé vodě, vysušení a následná masáž. Postupovat by se mělo od prstů směrem k chodidlům, hlavní roli hrají palce. Po prokrvení chodidel se cítí lépe jednoznačně celé tělo a je možné pokročit k větší akci.

Mozek: pravda blondýnky

Slova o sexy mozku, kterými kdysi choť Petra komentovala duševní schopnosti svého tehdy ještě milovaného manžela a premiéra Jiřího Paroubka, se sice setkala u nemalé části populace s výsměchem, leč půvabná blondýnka měla ve své podstatě docela pravdu. Nezpochybnitelná realita je totiž taková, že bude-li mozek partnerky vnímat muže jako debila, má smůlu.

Nos: proti gustu

Kdo na kvalitní sex bez feromonů čeká, ten se načeká. Pokud dotyčné nevoníte, nezmůže nic ani pekáč buchet a nabitá kreditka. I když i v tomto případě platí, že každý máme právo na vlastní vkus. Například slavného vojevůdce Napoleona vzrušoval pot jeho záletné choti, paní Josefině proto víceméně zakazoval pobyt v koupelně.

Každopádně nosem, přesněji řečeno Jacobsonovým orgánem, zaznamenáváme feromony, tedy přírodní chemické látky vytvářené organismem a šířené za účelem vnitrodruhové komunikace. Podle definice dvojice Karlson–Lüscher feromon rovná se substance, „která je sekretována do vnějšího prostředí jedním jedincem a přijata druhým, ve kterém vzbuzuje specifickou reakci“.

Oční víčka: konkurence klitorisu...

V tomto případě to chce vystihnout okamžik, kde partnerka není nalíčená. Olizovat zavřená víčka rovná se totiž kontaktu jazyka s řasenkou. Na druhou stranu, dívky to ocení, neboť citlivost očních víček je srovnatelná s citlivostí klitorisu, navíc spojivka a obě části očního víčka patří mezi nejcitlivější body na těle.

Uši: hodně nahlas

Ve středním uchu se nachází tzv. sacculus neboli váček sférického (kulovitého tvaru) o délce asi 2 až 3 mm, jehož úkolem je přenos signálu o pohybu z vlasových buněk na příslušné neurony sluchově rovnovážného nervu, jimiž putují do mozku. Sacculus pak rovněž vysílá signály vznikající při poslechu hudby rovnou do centra mozkové rozkoše. V této souvislosti je dobré vědět, že kromě sexu řídí sacculus rovněž touhu po jídle. Může se tak stát, že místo do koupelny, případně rovnou do postele zamíří partnerka do kuchyně a vybrakuje lednici. Pokud ovšem centrum mozkové rozkoše rozhodne o tom, že místo tlačenky bude sex, čeká vás velká jízda. Jako menší problém se jeví fakt, že sacculus reaguje na hlasitost nad devadesát decibelů, ale dokonalost neexistuje.