návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: profimedia.cz
Sex

Co byste mohli vědět o sexu...

Vydáno: 17.04.2020
Podle jistého rčení se v každém režimu jí, pije a provozují sexuální aktivity. A ani Covid-19 na tom nic nezmění. Takže vězte, že...

O botách to opravdu není...

Pokud se dámy dívají v předtuše velké akce na obuv potenciálního sexuálního partnera, musí předem počítat s možným trpkým zklamáním. Vědci z Londýnské univerzity totiž právě destruovali jeden z největších mýtů o přímé úměře mezi velikostí bot a délkou penisu. Potřebovali k tomu 104 dobrovolníků, u kterých porovnali rozměr ztopořené mužské chlouby a číslo obuvi. Nakonec dospěli k zjištění, že i se sedmatřicítkou se dá udělat velká paráda.

Sex je sport...

Je pravda, že si člověk někdy při sexu mákne, a dokonce se i zapotí. K tomu sex dodává stejně jako sport hormony dobré nálady – endorfiny. Tím ale podobnost končí. Během půl hodiny aktivního sexu, ale ne polehávání na zádech, totiž spálíme pouhých 80 až 100 kalorií, přičemž u sportu se jedná o trojnásobek. Přitom průměrná délka pohlavního styku je 10 až 14 minut.

Muži myslí na sex každých sedm sekund...

Další holý nesmysl. Matematika je v tomto ohledu neúprosná, denně by nás totiž muselo napadnout 57 tisíc sexuálních myšlenek, což není při nejlepší vůli dost dobře možné. Výzkum jedné z amerických univerzit je v tomto ohledu mnohem věrohodnější, podle jeho výsledků myslí muži na sex každých 42 minut. Je pochopitelně rozdíl, zdali pracujete v dole, nebo v prostředí, ve kterém narazíte na půvabné děvče na každém rohu.

Zemědělcům je hej...

V Anglii realizovali průzkum na téma sex a profese, kterého se zúčastnil reprezentativní vzorek 2000 respondentů. Jak se ukázalo, největšímu sexuálnímu apetitu se těší pracovníci v zemědělství, třetina z nich uvedla, že sex provozuje alespoň jednou denně. Hned 67 procent z nich pak podává v ložnici vysoce nadstandardní výkony. Následují architekti, každodenní sex má na programu každý pátý. Pomyslný bronz berou kadeřníci a kadeřnice se 17 procenty. Na druhé straně pomyslné barikády stojí novináři a právníci.

Muži zahýbají častěji...

Opět blud. Jak ukazují průzkumy psychologů z univerzit v nizozemském Tilburgu a Indianě, je skóre zcela vyrovnané. Magazín Psychology Today zveřejnil studii o důvodech nevěry ze strany žen. Jako velmi zajímavé se jeví vysvětlení, že zatímco u stálého partnera, často otce svých dětí, hledá žena útočiště, společný domov a podporu, za zábavou, rozuměj sexem, jde jinam. Zároveň však ženy zahýbají, protože se cítí být ignorované a nedoceněné. Dalším důvodem je pocit osamělosti a nedostatek partnerského sexu.

Klub velkých penisů...

Před časem jsme informovali o aplikaci Dinky One, jejímž prostřednictvím oslovil bývalý partner Freddieho Mercuryho David Minns muže, jejichž délka ztopořených penisů je menší než devět centimetrů. Stejný muž stojí za spuštěním aplikace Big One, která je naopak určena pro kategorii od 14 centimetrů výš. Podle Davida Minnse to totiž nemají ani muži s velkým penisem úplně jednoduché a dámy by proto měly předem vědět, čeho se mohou dočkat.   

Související témata: Sex , zajímavosti , vztahy