19. října 2022 18:02
Komerční sdělení

Chytré erotické pomůcky dobývají svět

Satisfyer uvedl na trh novou řadu hraček pro dospělé, které lze připojit k aplikaci vytvořené německou společností. Je zcela zdarma, bez reklam a je k dispozici pro Android na Google Play a iOS v App Store.

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout si aplikaci Satisfyer Connect do tabletu nebo mobilního telefonu a spárovat ji s vaší hračkou přes Bluetooth (k tomu se objeví ikona vpravo nahoře). Jakmile to uděláte zobrazí se produkty Satisfyer, které jsou online (k aplikaci můžete mít spárována až čtyři různá zařízení).

Živé ovládání

Tady už to začíná být zajímavé. Vytvořte si vlastní vibrační vzorce, upravte jejich rytmy a intenzitu a ovládejte svou hračku s partnerem nebo sami. Uložte si tolik vzorů, kolik chcete, nebo je sdílejte s ostatními uživateli zcela anonymně.

Synchrozice s hlasem

Pokud vám slova, která vám partner šeptá do ucha, vyvolávají vzrušení – představte si, že by se tato slova nebo sténání staly vibracemi, které vám poskytují intenzivní stimulaci. Tato funkce umožňuje synchronizovat vibrace s hlasem nebo okolním zvukem.

Vibrace v rytmu oblíbených melodií

Mozart, Bruce Springsteen, Queen nebo Lady Gaga — aplikace vám umožní přeměnit vaši oblíbenou hudbu na vibrace a tyto vibrace se promění v čisté potěšení.

Spojte se se svým partnerem z druhého konce světa

Z druhého konce světa nebo z města — protože v dnešní době je pro páry čím dál těžší vidět se tváří v tvář. Nic nenahradí potěšení z jiného těla proti vašemu. Vzrušující nová technologie Satisfyer však skutečně pomáhá udržovat vášeň mezi vámi. Chatujte se svým partnerem nebo s jakoukoli jinou osobou (souhlas vyžadují obě strany pokaždé, když je zahájena nová konverzace). Chat vám umožní nejen mluvit, ale také posílat fotografie nebo uskutečňovat videohovory, aniž byste museli opustit aplikaci. Po připojení může stimulaci ovládat někdo jiný na dálku.

Do digitálního věku se nemusíte vrhat po hlavě – ale aplikace Satisfyer je inovací 21. století, kterou opravdu musíte zažít.

Využijte slevu 5% na všechny chytré erotické pomůcky na eshopu www.deeplove.cz. V objednávce stačí zadat kód „koktejl“.