26. října 2022 12:50
Komerční sdělení

České přírodní lubrikanty pro každou sexy náladu

Česká značka lubrikantů NATULI nabízí sexuální kosmetiku v přírodním složení v BIO a organic kompozicích, které jsou pro tělo prospěšné a vzrušující. Lubrikanty plní do luxusního černého skla v designu, za který se nemusíte stydět. Nic neparfémují (vše voní přirozeně svými složkami) a všechny jejich produkty jsou vhodné pro vegany.

Hledáte další důvod, proč si lubrikant pořídit? Co takhle fakt, že lubrikační gel výrazně zvyšuje šanci dosažení orgasmu u mužů i u žen. Je tohle dostatečný důvod? Dobře, souhlasíme a pokračujeme.

Chcete se zahřát, zchladit, nebo se jen pomazlit?

Vodní lubrikanty NATULI patří mezi nejoblíbenější zejména díky tomu, že se dají používat s kondomy a rozumí si se všemi hračkami. Navíc nezanechávají stopy na povlečení (oblečení, závěsech, koberci) a dají se pohodlně opláchnout. Každý NATULI vodní lube má správné pH pro ženy (± 3.5), je 100% přírodní a obsahuje spoustu účinných složek. Menší vadou na kráse u vodních lubrikantů je, že se voda rychleji vstřebává do těla a je tak potřeba častější aplikace. U NATULI vodních lubrikantů je to ale výhoda, protože se tak do těla spolu s vodou vstřebává i spousta prospěšných účinných látek.

Pro ženy připravili citlivý a vyživující vodní lubrikant NATULI Sensual s BIO kyselinou hyaluronovou, pro intenzivní zchlazení vodní NATULI Icefall s bohatým obsahem máty peprné a islandské vody a také hřejivý vodní NATULI Primal, který vás nažhaví díky směsi afrického pepře, čínského zázvoru a extraktu z chilli papriček.

Když chcete zlobit dlouho, dlouho do noci.

Silikonový lubrikační gel NATULI Animal vydrží tak dlouho, jak dlouho vydržíte vy! Uvnitř těla totiž vytváří vrstvu, díky které se nevstřebává tak rychle jako vodní lubrikanty a je proto ideální například na anální dovádění nebo delší hand-play. Je to jediný NATULI lube, který není 100% přírodní, ale obohatili ho vitamínem E, extraktem z jojoby a je tvořený pouze kompozicí DIMETHICONE silikonů, které jsou pokožkou velmi dobře snášeny. Silikonové lubrikanty nedoporučujeme používat se silikonovými hračkami, protože se může narušit jejich povrch. Pokud silikonový lubrikant použijete pro klasický sex, doporučujeme poté použít NATULI DEEPLY Intimate Wash, který obnoví správné vaginální prostředí.

Romantická masáž, nebo raději chuťovka při sexu?

Olejové lubrikační gely NATULI mají asi nejpestřejší použití. Makadamový lubrikant NATULI Ritual, který přirozeně voní po oříškách, můžete využít na smyslnou masáž celého těla, obličeje a jakmile budete chtít, můžete s ním prozkoumat každé zákoutí těla partnerky/partnera. Podobné použití nabízí i kokosový krémový lubrikant NATULI Coconal, který je ale díky své konzistenci vhodný také jako dezert, který si můžete slíznout přímo z těla partnera/partnerky. Díky oslazením stévií je vhodný také pro náruživé diabetiky!

Veškeré olejové lubrikanty nepoužívejte s prezervativy (olej může narušit jejich strukturu). Díky své delší výdrži se ale hodí i jako anální lubrikant. U olejových lubrikantů platí to stejné jako u silikonového – pokud olejový lubrikant použijete pro klasický sex, doporučujeme poté použít NATULI DEEPLY Intimate Wash, který obnoví správné vaginální prostředí.

Máte vybráno? Skvělé! Co dál?

Kompletní nabídku českých lubrikantů, dárkových balíčku a dalších sexy produktů naleznete na eshopu výrobce NATULI.cz. Zároveň se více dozvíte o jednotlivých lubrikantech, o jejich správném používání, vč. období těhotenství, při snaze o početí a další.