28. června 2019 19:05

Budiž chvála internetu

Asi se drtivá většina z nás shodne na tom, že pokud se nám něčeho nedostává, je to času. S nostalgií tak vzpomínáme na roky, kdy jsme měli čas balit holky, psát milostné dopisy (před časem jsem se pokoušel napsat vlastnoručně pohled, totální debakl), jet přes půl města na rande.

Naštěstí máme internet. V tomto případě ale nebude řeč o minimálně desítkách tisíc erotických videí, díky kterým si můžeme vybrat tu pravou a dosáhnout ejakulace v pohodě domova, bez nutnosti řešit parkování a květiny. Mimochodem, před několika dny jsem dělal rozhovor s Lady Dee o jejím masturbátoru, v rámci přípravy jsem se podíval na několik videí exotické krásky. Kdo umí, ten umí, chtělo by se říci…

V tomto případě je řeč o seznamkách, jejichž prostřednictvím se lze dobrat, občas bez nutnosti vynaložit enormní úsilí, k solidní porci sexu. Navíc se jde do akce, na rozdíl od internetu, s vědomím toho, že se z prvního rande může časem vyklubat cosi podstatnějšího. Na první pohled to vypadá jednoduše, realita je ovšem taková, že sbalit na internetu dívku či dámu vyžaduje důkladnou psychologickou přípravu, které se ne všem v patřičné míře dostává. V takovém případě platí, že dobrá rada je nad zlato.

(První část seriálu ze života: Jak sbalit tu pravou na internetu, čtěte v červencovém Playboyi)