28. listopadu 2019 15:10

Buď připraven. Vždy připraven!

Problém, který vám potvrdí asi každý muž. Když má na sex chuť on, žena se často vymlouvá. Ať už se jedná o bolest hlavy, stres, hodně práce či nedostatek energie, chlap musí nakonec pochopit, že se věci takto mají. Když ale zavelí žena, muž musí být připraven.

Nestává se ale zas tak často, aby žena přišla za mužem sama (v dlouhodobých vztazích by se jednalo o malý zázrak). Základem úspěchu je tedy především to, aby žena na sex chuť měla. Zaútočte proto na její vnitřní zdroje sexuální vášně a rozdrážděte její mozek do stavu, kdy bude o sex nakonec prosit.

Jak ženu naladit?

Odborníci tvrdí, že čtení časopisů a knih se sexuální tematikou nebo sledování filmů s erotickým podtextem vzrušuje stejně tak muže i ženy. Tento fakt potvrzuje kniha 50 odstínů šedi, která se stala mezi ženami bestsellerem. Mnohé z nich i potvrdily, že právě tato kniha v nich probudila fantazii a vzrušivé představy. Zapomeňte ale na své oblíbené porno, to asi žena neocení. Spíš na to zkuste jít pomalu a raději zvolte lehce erotický film. Sebe možná trošku znudíte, ale ženu určitě naladíte.

Co když to nejde?

A teď přichází ten problém, o kterém žádný muž nechce ani slyšet, natož ho zažít. Vše je připraveno, jen vy ne. A ačkoliv se o problémech s erekcí moc nemluví (který muž by se tím chtěl také chlubit), statistiky mluví jasně. S občasným selháním se potýká až polovina mužské populace. Nejčastěji za něj může stres a nedostatek spánku. Výjimkou není ani nadmíra alkoholu či jídla.

Reakce ženy je zásadní

Pokud se žena v takové situaci zachová netaktně, může svému partnerovi způsobit psychický blok, který nápravě problému rozhodně neprospěje. Proto je reakce ženy na mužovo selhání zásadní. Vše by měla brát s rezervou a hlavně bez jakýchkoli projevů – smích, stížnosti, smutek či vztek opravdu nejsou na místě. Jediné, co v tuto chvíli pomůže, je věc nechat být a raději se pořádně připravit na příště.

Sázka na jistotu

Jak připravit ženu jsme si už řekli, ale jak si může pomoct chlap? Při častějších problémech s erekcí se jako první doporučuje změnit životní styl. To je sice pravda, ale tolik času zase není co? Sázkou na jistotu jsou proto ověřené doplňky stravy. Mezi nejznámější jistě patří Clavin® ORIGINAL a Clavin® PLATINUM. Jejich složení je založeno na galenicky upravené směsi speciálně vybraných účinných látek STIMULIN®, kde dominuje kotvičník zemní (Tribulus terrestris) a šafrán setý (Crocus sativus). Ty nejenže zlepšují erekci, ale i zintenzivňují sexuální prožitek a napomáhají ke zvýšení libida. Navíc se vyznačují i rychlým nástupem účinku, takže budete připraveni kdykoliv a kdekoliv.