15. ledna 2019 19:20

4x sex na ex

Jak řekl umně americký spisovatel Robert Fulghum, je sex bez lásky celkem nesmyslný zážitek, ale mezi všemi nesmyslnými zážitky si stojí hodně vysoko.

Umělá panna budoucnosti: sex a dobrý pokec

Rok 2019 se podle expertů ponese ve znamení pokračujícího nástupu techniky. Posílí pozice sexuálních robotek, přičemž za 10 tisíc dolarů lze už dnes pořídit věrnou kopii živé slečny, na které se navíc, na rozdíl od standardní partnerky, nepodepisuje zub času. Do roku 2025 pak bude možné díky umělé inteligenci se sexy pannou komunikovat, nicméně na rozdíl od živého protějšku bude směr debaty určovat muž. Nikde jsem se bohužel nedočetl o výrobě mužského sexy robota, leč žijeme v časech, kdy není nic nemožné.

Z nevěry nedělám závěry

Nemá cenu si něco namlouvat, nevěra je součástí většiny vztahů. Například v sousedním Polsku přiznalo nevěru 30 procent zadaných dam a hned 60 procent mužů. Portál Victoria Milan se ovšem dost nespravedlivě rozhodl zaměřit svou pozornost pouze na zahýbání něžnější části lidstva.

Podle výsledků průzkumu spěchají na pořízení milence nejvíc Angličanky, které si bokovky hledají ve věku 25 až 29 let. Ve Španělsku tak do té doby šťastně zadané dámy činí ve věku 40 až 44 let, zatímco v Maďarsku funguje v tomto ohledu věková hranice 45 až 49 let.

Neméně zajímavé jsou statistiky první partnerské nevěry. Přestože se Irsko prezentuje jako země až bigotně katolická, dopřávají si dámy nemanželského sexu v průměru 3,6 roku od svatby. Na druhém místě jsou reprezentantky hrdého Albionu, které to vydrží 4,4 roku. Následují dámy z USA (8,5 let) Latinské Ameriky (7,4 let), a JAR (6,8 let). V průměru pak začnou ženy zahýbat 7 až 8 let po svatbě.

Vzhledem k tomu, že v jednotlivých zemích dochází k vstupu do stavu manželského v různém věku (Irsko 30 let, USA 28), lze říci, že nejčastěji nasazují ženy svým protějškům parohy v rozmezí 35 až 40 let.

Pozor na koníčka!

Vědci z Brazílie provedli rozsáhlý průzkum s cílem určit mužům nejnebezpečnější sexuální polohy, při kterých hrozí „zlomenina“ penisu. S drtivou převahou zvítězila pozice na „koníčka“, která je příčinou 50 procent zranění. Tato muži preferovaná poloha znamená, že se při aktu sice moc nenadřeme, na druhou stranu ale máme během akce minimální šanci něco ovlivnit. Náš penis se musí vyrovnat s tělesnou hmotností partnerky, stačí jeden špatný pohyb a na poškození penisu je zaděláno. Na druhém místě se umístila poloha „na pejska“. A to přesto, že je v tomto případě aktivita na straně muže, což výzkumníci vysvětlili nadměrným vzrušením partnera při pohledu na vyšpulený zadeček partnerky, takže se mu může stát, že opustí správný směr. Na třetím místě se umístila misionářská poloha, která je zároveň polohou nejčastěji užívanou.

Kdo maže, ten jede…

Německá mutace magazínu Men’s Health přinesla rozsáhlý text na téma ruční, přesněji řečeno prstové práce. Podle článku je dovedení partnerky k orgasmu prsty stejně náročné jako brilantní interpretace některé z hodně komplikovaných klavírních sonát. Navíc na klavír se dá zkoušet v podstatně větší míře, než je tomu v případě vaginy, a hudební nástroj chyby odpouští. Na druhou stranu, výhoda „prstění“ spočívá v možnosti uplatnit tuto variantu prakticky kdykoli a kdekoli a nevyžaduje ztopořený penis. I když neutrální postoj naší pánské chlouby v průběhu akce naznačuje, že cosi asi není v pořádku.

Článek mimo jiné vysvětluje, že než se odhodláme k akci, měli bychom věnovat pozornost stavu svých nehtů. Kromě toho se „prstění“ na rozdíl od soulože automaticky nerovná vniknutí prstů do vaginy, mnohdy stačí doteky stydkých pysků a vaginy. Pokud už k průniku prstů dojde, samozřejmě že na základě kladné reakce partnerky, není od věci masírovat palcem klitoris. A co je snad nejdůležitější, v průběhu akce, jejíž časový horizont nelze dost dobře odhadnout, je nezbytné udržovat vlhké prostředí. Kdo maže, ten jede!