4. července 2024 14:53

Rudá záře nad Karlovými Vary! 7 outfitů, u kterých se začervenáte i vy

KVIFF: Progresus večírek

Málokterá barva je tak provokativní jako rudá, která byla hlavním požadavkem dress codu jednoho z vyhlášených večírků festivalu v Karlových Varech. A jako by to nestačilo, některé dámy na ní i tak šetřily a víc než zahalené do rudé, byly odhalené v rudé.

Veronika Kašáková (34)

Hluboký výstřih a vysoký rozparek – dvě hlavní charakteristiky outfitu Veroniky Kašákové. A pak taky rudá barva samozřejmě. Blond modelka v jednoduchých, přesto rafinovaných šatech ukázala, že se nebojí prodat přírodní prsa i dlouhé nohy.

Podívejte se, jak si návštěvu Karlových Varů užili Richard Chlad s manželkou:

Veronika Lálová (32)

Mimořádně vysokým rozparkem na rudých šatech zaujala na Campari párty Veronika Lálová. Ovšem i muže typu „horňák“ měla profesionální tanečnice čím potěšit. Výstřihem o hloubce k pupíku si o pozornost říkal. Šaty z průhledné látky a blyštivými kamínky v okolí prsou Veronika rozhodně nic nezkazila.

Andrea Verešová (44)

Nezklamala. Tedy rozhodně ne ty, kteří od ní čekali, že přijde v outfitu, který odhalí mnohé. Tohle a to, že slunce vyjde každý den na východě, jsou už zkrátka životní jistoty. Tak si to zrekapitulujme. Na rudou párty Andrea Verešová přišla v maximálně upnutých šatech s rozparkem až do horní části stehna. A prsa? Ta jí push-up výztuha samozřejmě tlačila vysoko z výstřihu.

Zea (32)

V modelu nahoře tak upnutém, že se pod ním rýsovaly bradavky a dole nařaseném v rozkroku a jako bonus odhalený pupík. A to celé samozřejmě v rudé. Tak se na Campari párty ukázala kráska Zea vlastní jménem Alžbeta Ferencová. Herečka a zpěvačka tak potěšila pohledem na své slovenské vnady nejednoho přítomného.

Adéla Štroffeková (21)

Řekněme si to na rovinu. Tohle jméno mnoho lidí nezná. Tělo má ale blond misska tak skvostně tvarované, že se vám téměř jistě vryje do paměti. A aby se tak doopravdy stalo, o to se Adéla Štroffeková postarala třeba i svým outfitem na honosné párty. Jednoduše shrnuto: červený top na silnější ramínka, holé břicho a od pupíku dolů dlouhá červená sukně. A červená vlečka na holá záda, kdy byl v místnosti průvan.

Nikol Moravcová (37)

Po vcelku dlouhé době se na veřejné akci ukázala Nikol Moravcová. Pramáti všech influencerek, aneb žena, která s šířením vlivu na sítích začínala v době, kdy ještě většina dnešních ikon sítí nosila plenky. Na rudou párty zvolila Nikol šaty sice ke krku, a tedy bez výstřihu, rozhodla se ale ukázat holé boky i holá záda, čímž dokázala, že si vyšla bez podprsenky.

Natálie Kotková (30)

V rudé, ale přesto odlišně než zbylé krásky, pojala Campari večírek Natálie Kotková. Česká Miss World z roku 2016 si na rudou párty nevzala šaty, nýbrž dorazila ve dvou kusech oblečení. Rudý kožený top drobná blondýnka doplnila červeno-růžovou řasenou sukní s rozparkem, ze kterého během večera nechávala rafinovaně vykukovat nohu až po stehno.

Sdílejte článek
Štítky ňadra Karlovy Vary Veronika Kašáková Andrea Verešová oděv Nikol Moravcová Natálie Kotková Adéla Štroffeková Veronika Lálová Zea Alžbeta Ferencová