14. května 2024 15:18

Playmate Lady Dee je volná. Po rozchodu s přítelem se rozhodně netrápí

Drahomíra Jůzová (27), která v erotické branži vystupuje pod jménem Lady Dee, se rozešla se svým přítelem. Chlubit se tím nechtěla, ale je to už venku. Lady Dee ale rozhodně nemusí truchlit.

Uhrančivá a svůdná Playmate Lady Dee se stala porotkyní projektu s názvem Hledáme Playmate. Měla by pro magazín Playboy pomoci vybrat ženu či dívku, která se bude pyšnit titulem Playmate.

Lady Dee je volná jako pták

Už delší čas se mezi novináři šuškalo, že Lady Dee je bez přítele, že zkrachoval její vztah s mladým podnikatelem. Na akci pánského magazínu Playboy kráska potvrdila, že je opravdu single. O tom, proč půl roku trvající vztah zkrachoval, se bavit nechtěla s tím, že nemá potřebu své soukromí detailně komentovat.

Na večírku magazínu Playboy ale rozchod okomentoval její dobrý kamarád. „Není to úplně čerstvá informace, ale je to pravda. Rozešli se, protože on nějak nestíhal její tempo a měl snad i výhrady k její práci,“ uvedl kámoš krásky, která má kořeny v Kazachstánu.

Lady Dee se bude nyní naplno věnovat dceři, kterou má s mexickým podnikatelem Omarem. Do nového vztahu se vrhat nechce. Také za jejím posledním vztahem stála vlastně náhoda. Seznámil je společný kamarád a Drahomíra netušila, že přeskočí jiskra.

„Neplánovala jsem mít kluka a prostě jsem nechtěla vztah. Jak ale vidím, tak osud chtěl něco jiného. Stalo se to tak náhodou a nepočítala jsem, že najdu své druhé Já. Je stejně ujetý, bláznivý, vtipný a hodný,“ napsala Playmate na Instagramu, když začínala s mladíkem randit. Nyní je znovu single a je prý spokojená.