Playboy a pictorialy červnového vydání

18. května 2023 19:55

V čísle 06/23 vás potěší...

Sexbomba z Tábora...

Bezpochyby jedna z mediálně nejsledovanějších hereček posledních měsíců DENISA NESVAČILOVÁ aktuálně exceluje v televizní minisérii Půlnoční zpověď z produkce TV Prima, zatímco v Divadle Radka Brzobohatého září v hlavní roli komedie, A je to venku! Vedle toho je členkou dobrovolných hasičů Přepychy. Ačkoli nabídku Playboye zprvu komentovala v pořadu Showtime ve smyslu, že není dostatečně sexy a po třicítce by měla nosit pouze roláky, kultovní pánský magazín přišel s výzvou z kategorie těch, které se neodmítají. Fotilo se pod taktovkou Veroniky Max v Londýně, zatímco drahokamy a hodinky dodala společnost ATT Investments. Vzhledem k Denisině pracovnímu vytížení a časové zaneprázdněnosti došlo na privátní letadlo. Jak herečka konstatovala, Playboy se dokonale trefil do jejího vkusu, dokonce padla zmínka o splněném snu. Práci ve studiu zařízeném v elektickém bohémském stylu s vintage starožitnými kousky, si Denisa dokonale užila a na výsledku je to znát.

Nejlepší náhoda...

V případě červnové playmate JULIE PIETRUSZYŃSKE je jednoznačně nejlepší náhodou focení, které spolu s modelingem poskytuj polské divě spoustu radosti a motivace do dalšího života. Navíc obě aktivity umožňují Julii komunikaci s lidmi majícími duši umělce.  Absolventka výtvarné školy, která rozvinula její talent má pozitivní přístup k životu a víru ve vlastní schopnosti. Přes doposud dokázané na sobě systematicky pracuje, přičemž nepochybuje o tom, že realitu vytváří vlastní přesvědčení a pokud se soustředíme na své cíle, dokážeme i na první pohled nemožné.

Odvážné štěstí přálo...

Hvězda druhého pictorialu JANA ráda cestuje, zajímá se o historii, tančí a jezdí rychlým autem. Nejdříve se věnovala fashion modelingu, s postupem času jí ovšem v čím dál, tím větší míře lákalo přece jen odvážnější focení. Playboy se jevil jako ideální rozjezd a slovo dalo slovo. Jak se v případě dlouhonohé krásky, která miluje Tarantina a má proto logicky zásadní problém s romantickými komediemi, ukázalo, jednalo se o oboustranně výhodnou volbu.