Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Scarlett Johansson
Autor: Jake Chessum Scarlett Johansson
People

Scarlett Johansson: monogamie je v rozporu s instinkty

Vydáno: 14.03.2019
V dubnu 2017 poskytla Playboyi rozhovor úřadující nejkrásnější žena planety Scarlett Johansson. Z interview Amandy Petrusich vybíráme nejzajímavější pasáže.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

„Po volbách v listopadu jsem večeřela s Woodym Allenem. Dohodli jsme se, že než se bavit o významu života, podebatujeme o volbách. Řekla jsem mu ale, že nechci, aby naše povídání vyznělo ve smyslu: Vždyť jsem ti to říkal. Woody odpověděl, že byl v šoku, protože nevěřil, že by vyhrál (Trump) alespoň v jednom státě. Zažívala jsem něco podobného. K volbám jsem vzala dcerku a řekla jí: Prezidentem USA se stane žena. Naší prezidentkou bude Hillary Cliton, takže je to v pohodě. V den voleb jsem letěla šestnáct hodin do Hongkongu. Vypila jsem dvě sklenice vína a usnula. Vzbudila jsem se asi za deset hodin. Nade mnou stála letuška a zeptala se mě, jestli chci znát výsledek voleb. Podívala jsem se na ni a řekla, že všechno je určitě v pořádku, vyhrála Hillary Clinton. Letuška odpověděla: „Ne, vyhrál Trump.“ V té chvíli se mi promítla epizoda ze seriálu Twilight Zone.“ (Reakce na prezidentské volby)

„Ano, bylo to skvělé! Taky se mí líbí, že si pro cenu nepřijel. Je to takové dylanovské! Bob je člověk, k jehož tvorbě je možné se vracet v různých fázích života, v každé z nich budou jeho písničky znít jinak. Je to neuvěřitelný umělec, básník, opravdový kouzelník.“ (Bob Dylan a Nobelova cena za literaturu)

„Myslím, že idea manželství je docela romantická. Je krásná, v praxi to může dokonale fungovat. Ale nemyslím si, že být monogamní je pro člověka přirozené. Mohu být za toto vyjádření kritizována, ale přesto trvám na tom, že monogamie nefunguje. K manželství chovám respekt, mám s ním vlastní zkušenosti. Ale přesto říkám, že monogamie je v rozporu s některými instinkty, které nám umožňují dívat se na svět z více úhlů.“ (Názor na monogamii)

„Mohu být za toto vyjádření kritizována, ale přesto trvám na tom, že monogamie nefunguje.“
Autor: Jake Chessum „Mohu být za toto vyjádření kritizována, ale přesto trvám na tom, že monogamie nefunguje.“

„Mohla bych pracovat jako dermatolog. Myslím, že by mě to bavilo. Vysněná práce. Chodili by za mnou přátelé, já bych jim radila. Ale nemyslím si, že bych zvládla sedm let studia.“ (Alternativní profese)

„Vždycky jsem toužila po vyváženosti a podařilo se mi to. Strašně se mi líbí způsob, kterým John Favreau přistoupil k sérii Iron Man, jak pracoval s herci, například s Robertem Downeyem jr., kterého mám hodně ráda. Moc nemusím komiksy. Líbí se mi snímky o Batmanovi režiséra Tima Burtona, ale není to můj oblíbený žánr. Favreau dokázal najít rovnováhu mezi nezávislým tvůrčím duchem a rozpočtem na kasovní trhák. Povedlo se mu něco bezprecedentního.“ (O schopnosti kombinovat nízkorozpočtové snímky a mainstreamové filmy)

„Ano, čtu hodnocení filmů, ve kterých hraju, stejně tak i své rozhovory. Nevyhledávám je za každou cenu, ale opravdu se zajímám o to, co o mně píšou, například The New York Times. Je to pro mě užitečné. Na druhou stranu, vždycky budu mít vlastní názor nejen na film, ve kterém hraju, ale i na vlastní výkon.“ (Scarlett a média)

„Před několika dny mi ‚umřel‘ telefon. Nefungoval tak dvacet hodin. Nádhera, byla jsem nadšená. Poprvé v životě jsem zjistila, že se obejdu bez mobilu. Byla jsem sama s dcerkou a zjistila, že vlastně nic nepotřebuji.“ (Vztah k vymoženostem moderní techniky a sociálním sítím)

Související témata: Scarlett Johansson , interview , rozhovor , zajímavosti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama