návrat zpět
Co hledáte?
Smazat

reklama

reklama

Autor: @kyliejenner
People

Lvice Kylie se ukáže v Playboyi

Vydáno: 17.09.2019
Podle magazínu People se pár Kylie Jenner (1997) a Travis Scott (1991) stane nejspíš žádanou součástí vydání Playboye s názvem The Pleasure Issue. Kylie tím naváže na odkaz další členky rodinného klanu Kardashian–Jenner, Kim Kardashian se totiž objevila na obálce Playboye v roce 2007. Takže něco málo o dvaadvacetileté mamince narozené ve znamení Lva.

Kylie má neskutečný tah na bránu. V roce 2015 začínala s kolekcí rtěnek, o čtyři roky později měla její společnost Kylie Cosmetics obrat v hodnotě 360 milionů dolarů. Od letoška je Kylie Jenner historicky nejmladší členkou exkluzivního klubu dolarových miliardářů, celou firmu vybudovala sama, bez pomoci investorů. Startovací kapitál 250 tisíc dolarů, které vložila do své firmy v roce 2017, vydělala prostřednictvím svých předchozích obchodních aktivit. Úspěch mladé Američanky je o to cennější, že se v Číně musela vypořádat s řadou obstrukcí.

Kylie Jenner je historicky nejmladší členkou exkluzivního klubu dolarových miliardářů.
Autor: @kyliejenner Kylie Jenner je historicky nejmladší členkou exkluzivního klubu dolarových miliardářů.

Přestože se Kylie několikrát vyznala ze svého mimořádně kladného vztahu k čokoládě, paradoxně nesnáší čokoládové dorty. Čokoládu, byť jako pouhou ingredienci, byste pak marně hledali v pořadu na YouTube, ve kterém se mladá, pracovitá, bohatá a docela sexy celebrita snaží vařit. Místo toho preferuje například hamburgery. Ostatně, čokoládu postrádal i dort za 3000 dolarů, který dostala k osmnáctým narozeninám.

Kuchařskou múzou, se kterou Kylie konzultuje recepty, je Khloé Kardashian (1984). Když byla v jedné televizní show dotázána na oblíbený pokrm, Kylie odpověděla: „Mám ráda fotbal a basketbal.“

Podle vlastních slov má Kylie problém se slávou a netouží být celebritou.
Autor: @kyliejenner Podle vlastních slov má Kylie problém se slávou a netouží být celebritou.

Všechno vypovídá o tom, že z nejbližších rodinných příslušníků má Kylie nejblíž k starší sestře Kendall Nicole Jenner (1995). Obě dívky spolu působily jako roztleskávačky a studovaly na stejné škole, kalifornské Sierra Canyon School v Chatsworthu. Společně napsaly knihu Rebels: City of Indra.

Podle vlastních slov má Kylie problém se slávou a netouží být celebritou. Vzhledem k tomu, že poprvé stanula před kamerami v deseti letech a na instagramu má přes 140 milionů fanoušků, zní její prohlášení podivně. Na druhou stranu se ve srovnání s dalšími příbuznými drží docela při zemi. Navíc už přes rok a půl zaměstnává Kylii péče o dcerku Stormi.

V šestnácti začala Kylie randit s rapperem jménem Tyga. Divoce vyhlížející, o čtyři roky starší Tyga nejspíš našel v Kylii zalíbení, k osmnáctým narozeninám jí totiž věnoval bílé Ferrari Spider. Ceny daru se liší, pohybují se od 240 tisíc do 450 tisíc dolarů. Na druhou stranu i celebrity vědí, že darovanému koni by se nemělo hledět na zuby.

Kylie Jenner & Travis Scott
Autor: @kyliejenner Kylie Jenner & Travis Scott

Přestože si Kylie vztah s partnerem Travisem Scottem patřičně užívá, přiznala po porodu, že už v osmnácti letech podstoupila první kosmetický zákrok, jednalo se o vylepšení rtů. Nabyla totiž dojmu, že se s ní nechce nikdo líbat.

Související témata: Kylie Jenner , travis scott , playboy