12. listopadu 2020 01:04

Lucie Hříšná: Život v krajkách

Kým se musíte stát, abyste mohli žít život v luxusních krajkách, létat po celém světě, spát v pětihvězdičkových hotelech, večeřet v michelinských restauracích, užívat si dny a noci plné vášnivého sexu a nakupování značkového oblečení, a ještě za to dostávat víc než královsky zaplaceno? Luxusní společnicí, stejně jako Lucie Hříšná. Snila o tom, že odejde z šedi všedních vesnických dnů, začne žít po svém a procestuje celý svět. Dosáhla toho tak, že

Její příběh zní jako jedno velké klišé. Tichá a ne sebevědomá holka z vesnice, kterou doma nikdo nechápal, a která tak moc toužila po velkém světě, utekla do velkoměsta a dobyla ho. Neměla ráda smýšlení lidí okolo ní. „Moje teta vždycky říkala: Lucie, přestaň snít, neexistují princové na bílém koni. A děda tomu dával korunu: Holka, já nevím, co z tebe jednou bude.“ Jo, kdyby jen děda věděl, co z Lucie nakonec bylo, pravděpodobně by byl velice překvapen.

Stala se společnicí poté, co se přestěhovala z vesnice, kterou podle svých slov s nadsázkou označuje za místo, jež nenajdete ani na Google Maps, a začala studovat vysokou školu. Neuplynulo ani pár let a Lucie měla několik svých stálých klientů, za kterými jezdila po celém světě, užívala si s nimi příjemný čas ve všech ohledech, nechala se od nich rozmazlovat luxusními dárečky a vždy si z takového výletu odvážela obálku plnou peněz, která byla celá jen a jen pro ni.

„Společnice je v podstatě taková milenka či přítelkyně, u které je ale ta výhoda, že moc dobře ví, kde je její místo a nesnaží se dostat na to partnerčino. Klienti chtějí mít příjemný nezávazný vztah. Většina mých klientů například chtěla, abych byla také uspokojena já sama. Je to logické. Všechno to byli mocní muži, majitelé velkých firem. Ve všem chtěli být naprosté jedničky, takže ani v posteli to nebylo jinak,“ říká Lucie.

Jelikož žádné vztahy během její éry společnice nebyly téměř možné, není divu, že po tom, co se tento život rozhodla s těžkým srdcem opustit a věnovat se oboru, který vystudovala, si na maximum užívá život s partnerem. Člověka by napadlo, zda někdo takové dračici, zvyklé na stále nové a vzrušující zážitky, bude stačit. Ačkoliv po všech svých zkušenostech na stoprocentně a celoživotně věrný vztah nevěří, je se svým nynějším partnerem šťastná a pomalu plánují společnou budoucnost.

Buďme upřímní, kdo by si nepřál mít doma sám pro sebe divokou krásku, která několik let svého života věnovala péči o svůj vzhled a zdokonalování se v sexuálních dovednostech? A nad číslem sexuálních partnerů dívek, jako je Lucie, si nemusíte lámat hlavu.

„Ať žena spala, s kolika muži chtěla, vždy to bude příliš. Proto si myslím, že je lepší nic neprozrazovat. Že jsem panna nepolíbená, mi stejně nikdo neuvěří. I když já Panna budu celý život, alespoň podle horoskopu.“

Lucie si tenhle život sama vybrala a našla si v něm to, co jí nejvíc vyhovovalo. Miluje cestování, luxusní krajkové prádlo a sex. A přesně tohle jí práce luxusní společnice nabízela.

Láska k sexu je při této profesi nezbytná. S tím Lucie rozhodně žádný problém nemá. Netají se tím, že sex doslova miluje, ráda experimentuje a potrpí si na různé hračky. Rozhodla se také psát o svém tajném životě blog My Secret Passion Life, který je dnes tak oblíbený, že Lucie dostala nabídku napsat knihu Můj tajný život, která vyšla v březnu tohoto roku. Za svůj život vyzkoušela už ledacos, ale jaké dovádění má ze všeho nejradši? A co by se na této práci dalo označit jako negativní? To a mnohem víc se o Lucii dočtete v listopadovém vydání Playboye.