Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět
Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sylvester Stallone Rambo 5
Sylvester Stallone Rambo 5 Autor: Lionsgate Entertainment
People

Dvaasedmdesátiletý Rambo je v kondici

Vydáno: 05.10.2018
Když se Sylvester Stallone rozhodl po oslavě sedmdesátých narozenin přijmout roli válečného veterána Ramba, ozývaly se hlasy o tom, zdali scenáristé a režisér dokážou přizpůsobit děj Stallonově fyzické kondici.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vzkaz pochybovačům

Otázka se vzhledem k datu narození jednoho z nejakčnějších hrdinů jevila jako zcela relevantní. Věk zastavit nelze a co by to bylo za Ramba, kdyby nezvládl to, o čem si běžný smrtelník, v tomto případě senior, může nechat jen zdát? Ostatně, od uvedení prvního dílu s názvem Rambo: První krev (1982), ve kterém Rambův velitel z Vietnamu plukovník Trautman přijel zachránit nikoli Ramba před policií a Národní gardou, ale příslušníky obou ozbrojených složek před Rambem, uplynulo přece jen 36 let. Nebyl by to ovšem Sly Stallone, kdyby neodpověděl pochybovačům o stavu své tělesné schránky videem na instagramu, na kterém se zdatně popasoval se 113 kilogramů těžkou pneumatikou.

Film Rambo: První krev vznikl už před 36 lety.
Film Rambo: První krev vznikl už před 36 lety.
Orion Pictures

Narkomafie bude mít smůlu

Přestože Sylvester Stallone oznámil po natáčení čtvrté části v roce 2008, že je s Rambem definitivní konec, opět platilo rčení Jamese Bonda o tom, že by se nikdy nemělo říkat nikdy. Podle dobře informovaných zdrojů se nechal herec přesvědčit o své účasti v pátém díle, který se bude mimo jiné natáčet v Londýně, Bulharsku a na Kanárských ostrovech, vcelku snadno. Herec se spolupodílí na scénáři, přičemž je známo, že jeho největším soupeřem se tentokrát stane mexický drogový kartel, jehož členové drží jako rukojmí dceru přítele. S pravděpodobností hraničící s jistotou lze přitom předpokládat, že narkomafie nebude mít v souboji s nejslavnějším válečným veteránem na světě šanci.

Sly se udržuje stále ve formě.
Sly se udržuje stále ve formě.
profimedia.cz

Sly vždy připraven

Přestože se filmy se Sylvestrem Stallonem nejspíš nikdy nezařadí do zlaté klenotnice světové kinematografie, jedna věc se herci upřít nedá. Představitel boxera Rockyho a věčného válečníka Ramba je po fyzické stránce vždy dokonale připraven. Nejinak je tomu i dnes. Dvaasedmdesátiletý herec týrá denně své tělo ve věhlasném hollywoodském gymu trenéra Gunnara Petersona. Celebritami toužícími se dostat do kondice velmi vyhledávaný muž se těší ze slavné klientely. Vedle Sylvestra Stallona patří mezi pravidelné návštěvníky Mike Tyson, Matthew McConaughey, Dwayne Johnson, Jennifer Lopez či děvčata z klanu Kardashianů.
Související témata: Sylvester Stallone , film , Rambo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama