5. září 2019 20:21

Dominika Myslivcová: „Do panenky Barbie mám daleko!“

Když jsem se tázal bojovníka Patrika Kincla na dámu z prostředí MMA, jejíž křivky by obohatily stránky Playboye, zněla odpověď Paige VanZant. Po krátkém zamyšlení Patrik dodal, že kdyby to snad chtěla zkusit se zápasy v kleci Dominika Myslivcová, vsadil by na domácí krásu.

Playboy: Co říkáte na slogan, že život je boj? Dominika: Jedná se o slogan z kategorie zcela pravdivých.

Playboy: Bojujete často? Dominika: Nevím, jaká jsou vaše kritéria pro termín „často“. Ale vzhledem k tomu, že existuje spousta lidí, kteří mě sledují a bohužel ne všichni mi přejí úspěch, čas od času bojuji. A taky někdy svádím boje sama se sebou. Jsem totiž soudný člověk a vím, že vždycky jde všechno udělat lépe. Boj s vlastním perfekcionismem, touhou zvládnout věci minimálně na 100 procent, bývá těžký. O to víc ale potěší vítězství.

Playboy: Dočetl jsem se, že máte na sociálních sítích spoustu fanoušků, takže umístíte fotku a jdete zkontrolovat stav bankovního účtu? Dominika: Haha… občas. Popravdě to nějakou tu kačku „hodí“ a myslím, že stěžovat si nemůžu…

Playboy: Patrik Kincl, se kterým jste fotila pictorial pro Playboy, mi potvrdil, že v případě zájmu vás na zápas MMA připraví. Co vy na to? Dominika: Opravdu! To já bych do klece určitě šla. Je o mně známo, že jsem pro každou legraci, nemám proto problém zkoušet nové věci. Odhaduji, že příprava na takový zápas musí být strašně náročná a bolí. Takže proč to nezkusit?

Playboy: Jak hodnotíte svoji aktuální fyzickou kondici? Dominika: Jak už jsem říkala, všechno, včetně mé současné fyzické kondice, lze vylepšit. Dejme tomu, že lepší průměr.

Playboy: Líbí se vám, když se holky mezi sebou perou? Dominika: Vzhledem k tomu, že bych se šla jednorázově poprat, si teď budu nejspíš protiřečit, ale bojové sporty by měly být doménou mužů.

Playboy: Vypadáte skoro bezbranně, nicméně odhaduji, že ve vašem případě zdání klame. Ke křehké květince máte asi daleko. Dominika: Sama sebe považuji za docela sebevědomého člověka, který ví, čeho chce v životě dosáhnout a jak to učinit. Do křehké panenky Barbie mám určitě daleko.

Playboy: Co vám musí někdo provést, abyste zatoužila po tom, ho lidově řečeno, trefit? Dominika: Jsem docela otrlá, útoky směrem k mé osobě mě proto zas až tak moc nerozhodí. Ale v okamžiku, kdyby se někdo začal navážet do mojí rodiny, která pro mě znamená všechno, byla bych schopná snad všeho. Tedy i rány. Trefu bych si vychutnala.

Playboy: Jak jste si v průběhu focení pictorialu vychutnávala Petra Vojnara s Patrikem Kinclem? Oba tvrdili, že práce před objektivem není zrovna jejich šálek čaje. Dominika: Oba pánové to zvládli na velkou jedničku, až jsem z toho byla překvapená. Moc mě to s nimi bavilo. Byla jsem nadmíru spokojená.

Playboy: Kdy vás zase uvidíme v Playboyi? Dominika: Myslím že docela brzo.